Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki betegesen féltékeny, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki betegesen féltékeny, az az is marad? Mit akarhat tőlem egy ilyen ember?

Figyelt kérdés

Adott egy pár.:

Mindkèt tagját nagyon szerettem, mint embert, mint barátokat. Külön-külön is nagyszerű emberek. A fèrfi nagyon féltékeny típus. Ezt leszámítva, nagyon kedves, aranyos, udvarias.

Majdnem egy éve szétmentek. Leginkább a fèltèkenysèg miatt. (Volt más is, de ez a fő oka.) Láttam, hallottam dolgokat ezzel kapcsolatban. Nem csodálkozom rajta, csak sajnálom őket. Szèp pár voltak.

Azóta a nővel nem tartom a kapcsolatot. Így alakult. Elsodort minket az èlet. A fèrfi hónapokig depressziós volt. Nèha mèg most is. Vagy csak mehszokta már ezt a hangulatot. Nem tudom.

Eközben kiderült számára, hogy az èn 8 èves párkapcsolatom sincs a toppon. Sokat vagyok egyedül, magányos vagyok. Nem könnyű nekikezdeni hogy kilèpjek belőle.


Elkezdett udvarolgatni nekem. Illetve nem tudom. Egyszer a szokásos játèkos flörtölès után azt mondta hogy "nem viccelek".


Nem tudom mit gondoljak. Ő nem valami kommunikatív.

Hagyjam, ne vegyem komolyan, ahogy eddig sem? Ha engednèk neki, ő hogy venne eng komolyan amikor nem vagyok/voltam szingli a kezdetekkor. Ugyan úgy, vagy mèg rosszabbul járnèk mint az előző barátnője. Mit tegyek?


2019. ápr. 25. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván ha betegesen féltékeny, akkor nálad is az lesz. Miért, mire számítasz? Hogy melletted más lesz a személyisége csettintésre? Hát persze.
2019. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindíg is sokat kedveskedett nekem apróságokkal, most mègtöbbet. Kicsit nyomulósabban is flörtöl mellè.

Másokkal is flörtöl, másokkal is kedves, ha valakinek szüksège van egy csokira, bármire, ő azonnal hozza, segít.

2019. ápr. 25. 21:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem erre számítok. Nem vagyok bolond. De ezt nem számítva nagyon magával ragadó. Szinte elfelejtem ezt az egy nagyon fontos tènyezőt.
2019. ápr. 25. 21:06
 4/10 Fruzs33 ***** válasza:
75%

A féltékenység az azon alapul,hogy fél a megcsalástól.(meg hát tényleg szeret.+önbizalomhiány)

Viszont ez hamarabb előidézi a megcsalást,mert ez mellett még az is áll,hogy nem bízik meg a partnerében.

Egy kis levegőt és életteret kell adni.

Na meg hallottam egy olyan törénetet is,hogy 20 perc fél óránként hívogatta a palija.Ez az igazán beteges kategória.

2019. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Értem amit mondasz. Akkor is áll a válaszom. Az, hogy valaki elviselhetetlen és féltékenykedik a fűszálra is, nem zárja ki, hogy udvarlási fázisban ne hozza le neked a csillagokat is.. Gondolom az előző nőjének is tudta csapni a szelet, különben össze se jöttek volna.


Az udvarlásnak meg a kedvességnek a fenti problémához semmi köze.


(A kapcsolatod ettől függetlenül jó lenne lezárni, ha már megoldani nem akarjátok vagy tudjátok, és nem jó ötlet egyik fosból a másik fosba sem rohangálni).

2019. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok egyik fosból a másikba rohanni. Igazad van!

Arra törekszem, hogy egyedül teljes legyek. Hogy függetlenül ès erősen lehessek majd szingli.

Viszont ott a kulcs szó, hogy EGYEDÜL. Nagyon nehèz nem vissza mosolyogni annak, aki szimpatikus ès nőnek èrzem magam mellette.

Legszívesebben felbèrelnèk valakit hogy ilyenkor vágjon kupán. Nagyon nehèz tartanom az önkontrollt mellette. Azt remèltem tudtok olyat írni, amivel nyomatèkosítom magamban a dolgot, miszerint jobb ha távol maradok tőle.

2019. ápr. 25. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eszeddel kell nyomatékosítani magadban azt, hogy jobb ha távol maradsz tőle. Erre nincs más megoldás.Az illető jelleme adott, nem hiszem, hogy nagyon törekedne a változásra. Annyit azért még mondanék neki, hogy ne flörtölgessen velem, nincs szükségem féltékenyi drámákra teljesen feleslegesen. Ha megbántódik, akkor így járt, de az egyenes út a járható mindig.
2019. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazad van 7-es.

Viszont picit fèlre èrtetted. Velem nem fèltèkenykedik. Mèg csak udvarolgat. Pont ezèrt olvadok el tőle, mert a saját bőrömön mèg nem tapasztaltam amit az előző kapcsolatában vègig nèztem.

2019. ápr. 25. 22:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettem félre. Még nem féltékenykedik, de majd fog. Ezért kell az elején közölni vele a tényeket. Ebből látni fogja, hogy veled nem tehet meg bármit, amit akar.
2019. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ohh! Értem. Köszönöm!
2019. ápr. 25. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!