Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy pasival, akivel korábban kavartál, de kapcsolatot csak akkor kezdeményez, amikor lefogytál/szebb lettél?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem!
2019. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
82%
Nem. Ha elvesztem a formám megint egyedül maradnék.
2019. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy, van egy csomó más pasi, akinek kellek e nélkül is.
2019. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ilyen felszínes párra nincs szükségem.
2019. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Ezt a szemedbe mondta okként megjelölve?Mert ha nem,akkor vagy gondolatolvasó lehetsz,vagy paranoiás.


Zavarna egyébként,és valszeg ki is ábrândulnêk.


Myen sok a dagi kérdês van ma.Vagy mindenki ezen rugózik,vagy egy ember produkâlja.

2019. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de nem is tudom a helyzetet értelmezni. Közli velem, hogy most már nem csak dugni akar, mert jobban nézek ki?!
2019. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Én összejönnék ilyen nővel, mindenkinek számít a külső, úgy se találsz olyat aki pusztán a lelkedbe szeret bele (pontosabban a lelked a külsőn is látszik), én pl. Levagyok fogyva a stressztől, az arcom megvan öregedve, kivan szaradva, izomzatom konkrétan nincs szintén a stressztől. ami lebontja és eleve blokkolja a tesztoszteront ez nyilván kihatassal van a külsőre, belsőre egyaránt, és ugye még fiatal férfi vagyok, miért várnám el, hogy belemszeressen egy csaj így? Kinek kell egy ideggyenge, megfaradt, depressziós, érzelmileg instabbil, egészségtelen, kattant, lusta, elhanyagolt férfi? Mert mindezek látszódnak rajtam,a külső mindent elarul a másikról, soha nem hazudik.
2019. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Amikor megismertük egymást és elkezdtünk beszélgetni, akkor lelkileg és a nézeteinket tekintve nagyon egy hullámhosszon boltunk, de ő akkor túl volt egy szakításon és igyekezett épvezni az életet, nem akarta elkötelezni magát. Aztán telt az idő, egyre kevésbé lehetett e mögé bújni, de továbbra sem alakult aemmi komoly. Ő néha indkoláa nélkül eltűnt 1-2 hétre, akkor keresett, amikor épp eszébe jutottam. Ezt akkor meguntam, és véget vetettem neki.

Az elmúlt egy év alatt sokat változtam. Végeztem az egyetemen, elkezdtem dolgpzni, sokat edzettem (így fogytam és izmosodtam), volt egy plasztikai beavatkozásom, elkezdtem motorozni.

Amint ennek a közösségi média felületein ia nyoma lett, hirtelen megint megkeresett. Elkezdett írogatni, célozgatott arra, hogy mennyire sajnálja, hogy így elszakadtunk, azóta sem talál senkit, akivel ennyire egy hullámhosszon van és szeretne találkozni.

Nyilván a két dolog nem véletlen egybeesés. Én viszont ezek után nem akarok semmit tőle, még ha nehéz is ezt a döntést meghozni, mert amúgy tényleg nagyon kedveltem őt.

2019. ápr. 26. 14:09
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha beüt valami szar újra, akkor meg majd elhagy? :D Kösz, nincs szükségem az ilyenekre. Jól teszed, ha elküldöd a fa$zba.
2019. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ebből továbbra sem egyêrtelmű,hogy a nagy átalakulâsodnak köszönhető,hogy most komolyan gondolná.Szerintem ugyan ùgy csak dugogatni akarna.Meglátott a közösségi lófitty oldalon így eszébe jutottâl,mint lehetséges numera.Akármi szépeket is mondd az csak a körítés,hogy a bugyidba jusson.Azóta se talált olyat,akivel így egy hullámhosszon lettek volna a legnagyobb szédítő dumája.

Ezt a duci voltam,most meg jól nézek ki,és most felvâllalna dolgot már csak Te gondolod hozzá okként.

2019. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!