Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy írni szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy írni szeretek vele de ha telefonon beszélünk egyszerűen kiráz a hideg?

Figyelt kérdés
Teljes tájszólá mintha valami putris roma gyerek lenne, egyébként nem az és értelmes normális pasi.
2019. ápr. 28. 23:30
 1/5 Clay Morrow ***** válasza:
36%
Hmm, érdekes, nálam fordítva történt egyszer, tíz évvel idősebb volt nálam a nő, eléggé telt és nem a legvonzóbb, de amilyen hangja volt annak a nőnek, pfú, mai napig is ha felidézem, mintha egy angyal szólt volna hozzám.
2019. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

A tájszólás szerintem kuriózum, különlegesség, egyéniséget ad a használójának.

Nekem nagyon bejönnek az ilyen emberek. Imádnivalók. Nem véletlen felkapottak a médiában is.

40/N

2019. ápr. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én imádom a tájszólással beszélő embereket, annyira jó hallgatni mikor beszélnek. Persze ha kulturáltan teszik és nem valami debil állat, akinek minden második szava káromkodás.
2019. ápr. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam így. Üzenetekben nagyon egymásra kattantunk, jókat cseverésztünk. De amikor telefonon meghallottam h full tájszólás, akkor összetört minden :-(
2019. ápr. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy valakit taszít a tájszólás. Nekem kimondottan tetszik az erdélyi és délvidéki emberek beszéde, már az első pár mondat után felismerem honnan jöttek. A tájszólás nem a műveletlenség jele, hanem egy kuriózum, egy elveszőfélben lévő kincs, amit tisztelni és ápolni kellene.
2019. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!