Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mikor használják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mikor használják egy nőre a "cuki" jelzőt? Ha nem tartják szépnek, de nem akarják megsérteni?

Figyelt kérdés
Tehát ez olyan, mint hogy "nincs veled semmi baj", meg "rendben" vagy? De igazából nem tartják szépnek?
2019. ápr. 29. 07:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Általában önmagát jelenti, egyéb esetben szövegkörnyezettől függ.

32/f

2019. ápr. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Minden férfi máshogy használja.

A cuki általában az alacsony, vékonykább lány és emellé még tegyük fel hogy szép is.

De most erre normális választ adni... te se akarsz valamit minden "helyes" pasitól.

2019. ápr. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Ez a nőktől jelenti ezt. Ha férfi mondja nőre, akkor valószínűleg tetszik neki.
2019. ápr. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem nagy szám, de egyszer dugnám, vagy mondok rá valamit, mert kell, de meg sem piszkálnám.
2019. ápr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem tök mindegy mit mondd,minek nevez,cukinak,gyönyörűnek,szépnek.Mind lehet egy hazugság,ha nem tetszel,de valamit kell mondani hirtelen.
2019. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A két utolsóval értek egyet. Ez csak alibi szó, ami azt jelenti, hogy egyáltalán nem tart szépnek, de potyamenetre meg megtartana. Köszönöm a válaszokat.
2019. ápr. 29. 08:27
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Azt honnan a frászból kéne tudjuk, hogy mit gondol rólad egy férfi?

Akármit is mond, nem lehet ennyibōl tudni, volt olyan pasi, aki “gyönyörūnek”, “istennōnek” is nevezett, úgy hogy utólag most így nem lennék meggyōzōdve arról, hogy annyira odalenne értem.

A “cuki” szó is általában pozitív, meg van aki inkább ilyen szavakat használ, nem szeret nyálas lenni, nem fog ismerkedéskor gyōnyōrūnek hívni nōket akkor sem, ha úgy gondolja, mert nyálasan hangzik.

2019. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
#6 Megnyugodhatsz, potyamenetre tarthatnak valakit úgy is, ha szebb bókokkal bájolognak egy dugás kedvéért, tehát az ilyen szavak fürkészésének semmi értelme.
2019. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Ên nem azt írtam,hogy potyamenetnek tart.Hanem azt,hogy teljesen mindegy milyen szót használ.Az ki fog derülni később,hogy valóban tetszel neki,vagy nem,vagy igen,de nem akar komolyabbat.Arra próbáltam utalni,hogy nem az a lényeg,hogy melyik bókot veti be éppen.Hanem hogy utána mi történik.(5)
2019. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Kevés az info. Komolyan nem értem hogy tud valaki ennyibōl gyors következtetéseket levonni.

Ismerkedj emberekkel, elválik, hogy milyenek. Nem egy-két röpke elhangzó szó alapján kellene véleményt alkotni akárkirōl is.

2019. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!