Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Tegnap este én ,a völegényem és egyik barátja elmentünk vásárolni . A párommal valamiben nem értettünk egyet erre ő a barátja ellôtt rávágja hogy ne mind jártassam a számat . Ez engem nagyon megbántott , megalázva éreztem magam a barátja ellőtt is. Többet nem szóltam hozzá.


Aztán haza jöttünk (hozzám ) , és mind kérdezte mi a baj töbsször is én meg elmondtam ,természetesen szerinte ez egy kis semmiség . Picit hangossabban beszéltem erre bejönnek a szüleim meg se halgassák hogy mi a baj csak apám kezdi ordítani nekem :

Hogy fenne enné meg a rohadt pofám , ha nem változok takarodjak innen stb. A párom csak halgatott , szerinte ő nem szólhat bele


Levegőt se tudtam venni . Nem tudom hogy más hogy lenne de ugy érzem megalázott a párom ellőtt , ez a beszédstilus durva volt .



2019. máj. 1. 08:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Elköltözés otthonról és szakítás.

Nem véletlen, hogy az apád és a pasid is egy kaptafa.

2019. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Valahányszor megbànt èn jővők ki rosszul belőle.
2019. máj. 1. 08:59
 3/25 anonim ***** válasza:
62%

Gondold el fordítva!


TE mit szólnál, ha a barátnőd előtt leszólna a pasid?


Abban meg igaza van, hogy nem ugat be apádnak, míg ott laksz.

2019. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Szégyelném magam . Megalázva éreznèm magam.
2019. máj. 1. 09:08
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Te kivalasztottad apadat parnak is.
2019. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazán rosszul hangzik, otthonról a helyedben biztos, hogy elköltöznék a pároddal pedig, ha gyakoriak az ilyen helyzetek akkor el kellene gondolkoznod, hogy kell-e ez neked hosszú évekre.. vagy keresel olyat aki tisztel is.
2019. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nincs hova mennem egyedül.
2019. máj. 1. 09:15
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

A párunkat magunk választjuk, a családunkat kapjuk, az utóbbiakat maximum kezelni tudjuk.



Te szerencsére sem a parodat nem választottad jól meg körültekintően, sem a családod nem tudod kezelni.



Az meg csak kifogás, hogy nincs hova menni.

2019. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kifogás.
2019. máj. 1. 09:20
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Mi akadályoz meg benne?
2019. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!