Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Tegnap este én ,a völegényem és egyik barátja elmentünk vásárolni . A párommal valamiben nem értettünk egyet erre ő a barátja ellôtt rávágja hogy ne mind jártassam a számat . Ez engem nagyon megbántott , megalázva éreztem magam a barátja ellőtt is. Többet nem szóltam hozzá.


Aztán haza jöttünk (hozzám ) , és mind kérdezte mi a baj töbsször is én meg elmondtam ,természetesen szerinte ez egy kis semmiség . Picit hangossabban beszéltem erre bejönnek a szüleim meg se halgassák hogy mi a baj csak apám kezdi ordítani nekem :

Hogy fenne enné meg a rohadt pofám , ha nem változok takarodjak innen stb. A párom csak halgatott , szerinte ő nem szólhat bele


Levegőt se tudtam venni . Nem tudom hogy más hogy lenne de ugy érzem megalázott a párom ellőtt , ez a beszédstilus durva volt .



2019. máj. 1. 08:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Pénz és hely . Nincs senkim . Esküvö után akarunk elmenni.
2019. máj. 1. 09:26
 12/25 anonim ***** válasza:
41%

Nem bántani szeretnélek, de nem lehetséges, hogy picit nagyszájú vagy? Káromkodni szoktál?

Az én nővérem "nagypofájú" mindenkinek beszól ha valami nem tetszik neki, mindig megmondja a frankót. Ráadásul elég erős hangszíne van, suttogni nem is tud. Ő neki szoktuk mondani, hogy vegyen vissza, fogja már be ilyesmiket.

2019. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem szoktam . Hangossan szoktam beszélni . Ennyi
2019. máj. 1. 09:36
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőt ne tervezz ezzel az idiótával. Szobát bárhol lehet betelni olcsón.
2019. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Iratkozz be egy képzésre, és adnak kolit. Tesóm havi 10-ért van 4 ágyasban. És jobb, mint otthon.
2019. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%
Két dolog lehetséges..vagy tényleg rohadtul idegesítő vagy, hangos, hisztis, nyafogós és teljesen jogosan mondták(2 ember csak nem téved), vagy igazi paraszt apud meg a pasid is. Bár szerintem mindkettő opció fenn áll, de azt úgysem ismernéd be, hogy nagyszájú és idegesítő vagy.
2019. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha nincs pénzed elköltözni, akkor esküvőre hogyhogy van?
2019. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan párt, akik évek óra jegyesek, esküvő a közeljövőben nincs kilátásban. Szóval lehet élni jegyben évekig is.
2019. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%

Mit akarsz esküvőt, ha még egy kis konfliktust se tudtok kulturáltan elrendezni?

Nekem se volt pénzem. Kértem kölcsön, kimentem belőle külföldre takarítani, megadtam a kölcsönt és kész. Gondolom, a következő kifogás meg az lesz, hogy nem tudsz nyelvet, vagy nincs kitől kérni.


Hogy a kérdésre is feleljek, nem tudom. Az ő oldaláról illetlenség akár négyszemközt, akár más előtt így beszélni egy nővel. Viszont nem tudjuk, te milyen stílusban beszéltél vele, amikor nem értettetek egyet.

Ha nem jöttök ki és nem tudjátok tisztelni egymást, nincs értelme együtt lennetek.

2019. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

De egy ilyen baromhoz minek akarsz hozzámenni?? Én nem tűrném. A családot nem mi választjuk, azt tűrni kell addig amíg nem tudsz hova menni, de azt igen hogy kivel jössz össze, kit nevezel a párodnak és kihez akarsz hozzámenni.

Ne menj egy ilyenhez hozzá. A "vőlegényed" hajítsd ki, apádat meg próbáld meg elviselni és költözz el amilyen hamar csak tudsz.

2019. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!