Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellenek a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellenek a férfiaknak nők? Mi jó van bennük?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Mert az ember társas lény. Nemhiszem hogy lenne olyan akinek az az életcélja hogy egyedül élje le az életét. Csak azért járjon el dolgozni, küzdjön, hajtson az előrejutásért hogy saját magát eltartsa.


Az egészséges életcél hogy családot alapítson, megossza a gondjait és az örömét szerettével


33F

2019. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanaz, mint fordítva: szeretni és szeretve lenni, bízni, állandó szövetségesre lelni, gyermeket nevelni... ezek csodálatos dolgok.
2019. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

2-es. Amiről beszélsz, az leginkább csak a barátság. A párkapcsolat lényege a szex. A férfiaknál ez áll a középpontban, de ezt nem a mai prosztó értelemben értem.


Ha egy férfit kasztrálnának, akkor már szinte nem is vágyna nőre, így elmondható hogy a hormonok hajtják a férfiakat. Oké, az érzelmek is fontosak, meg minden egyéb, de a lényeg a fajfentartó ösztön, azaz a szexualitás.

2019. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha így nézzük, ez nőkre is ugyanígy igaz. Sőt, nőként abszolút alá tudom támasztani, hogy a hormonok néha nagyon vadul tudják befolyásolni a gondolkodásom, hangulataim, esetleg pár rövid távú döntésem is. Szóval ha a hormonokra fogjuk, akkor szerintem a nők csak rosszabbak ebben a kérdésben :D


Viszont pl az aszexuálisoknál is fontos az intimitás, az a fajta bizalmas viszony, amit egy egyszerű baráttal nem élsz át. Még a legjobb barátoddal sem teljesen normális összebújva filmezni majd ugyanígy folyamatosan érintkezve aludni. Nem fürödtök együtt, nem kedveskedtek egymásnak annyit, nem ismered olyan behatóan, mint a párodat. Márpedig ez szerintem a legtöbb embernek fontos, elemi igénye, amit egy olyan másik személlyel szeretne átélni, aki valahol több, mint egy barát. Most ez teljesen független szerintem attól, hogy férfiról, nőről, homoszexuálisokról vagy apacs helikopterekről beszélünk, ez szerintem alap emberi igény, amit mindenki szeretne átélni, különben meghülyült incelként megy a tömegbe gyilkolászni.

2019. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy megfoghatatlan dolog, de számomra azért lenne fontos egy nő a közelemben, mert: szeretem a hangjukat, az érzelmességüket, a gondolkodásukat, a legtöbbjükkel jó együtt lenni, és sokuknak tetszik a lába.
2019. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a többségükben csak a nőies test. De van pár akinek a személyisége is vonzó, bár egyre kevesebb, köszönhetően többek közta facebooknak, és instának.
2019. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem tudják leszopni magukat.
2019. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# 7 Mondjuk ez egy elég erős érv :D Én néha már megtennén, ha tudnám, mert a nők nem szeretnek. De sajna nincs akkora a cerka.
2019. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!