Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majd megöl a féltékenység,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd megöl a féltékenység, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megismertem valakit, és belezúgtam. Elég gyorsan, és eléggé nagyon. Annyira az esetem, nem is hittem, hogy valaha találhatok olyasvalakit, mint ő. Barátokká váltunk, és nagyon jól megvoltunk, úgy éreztem, jó úton vagyunk, hogy lassanként valami több alakuljon ki köztünk, és összejöjjünk. Úgy éreztem, tetszem neki. Még mindig úgy hiszem, hogy jól éreztem, és tényleg tetszettem neki, és tényleg jó úton jártunk, hogy több legyen köztünk.

De aztán hirtelen... Hirtelen minden megváltozott, mert nemrégiben megismert valami lányt, és teljesen rákattant, én meg kétségbeesetten nézem végig a kispadról, ahogy elveszítem. Ha tényleg össze fognak jönni, nekem végem. Ma is pl. szabadnap volt, végig gyomorgörcsöm volt, mi van ha együtt vannak. De nem, nem találkoztak ma. De nem sok kell hozzá, hogy talizzanak a szabadidejükben, és ha az meglesz, akkor a csókra, meg a satöbbire se kell sokat várni... Nem akarom elveszíteni! :'(

Nem akarom, hogy másba szeressen bele, hogy mással legyen. De míg én alacsony vagyok, átlagos alkatú, átlagos külsejű, addig az a lány egy colos, vékony, átlagnál szebb arcú. Óriási előnnyel indul, megnézném, ha külsőt cserélnénk, akkor is őt választaná-e a személyisége miatt? Kizárt, akkor már ezer éve összejött volna velem. Nem ér!


2019. máj. 1. 22:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Pedig aki nekem tetszik, ő nem olyan, hogy a külsőségeknek él. Szóval nem azért mondtam, hogy szép a lány, mert felszínes lenne a srác. Mert nem az. Csak mégis, előnyben van egy feltűnően szép nő. Pláne, hogy aki tetszik, elég magas, úgy 190 szerintem megvan, és emiatt is lehet előnyben, hogy colos a csaj, én meg ugye alacsony vagyok hozzá képest. Pedig ők nagyon más világok, semmi közös nincs bennük, max ez, hogy bejönnek egymásnak.
2019. máj. 1. 22:34
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem akkor itt az ideje, hogy bevalld az érzéseid, különben semennyi esélyed. Így van csak esélyed, ha őszinte leszel.



30n

2019. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Olvasd el ezt.

Valld be, hogy tetszik neked! Viszont nem biztos, hogy összejöttök.

Viszont, én azt mondom, ha az a sorsotok, hogy egy pár legyetek, a körülmények majd ennek megfelelően alakulnak majd! :)

2019. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem kaphat meg minden az ember. A világ így működik, de ezt meg kell tanulni az olyanoknak akik a szüleiktől mindent megkaptak első szóra.

Persze titeket nem elsősorban a külső érdekel ...... egyetlen belső tulajdonág nincs a kérdésben, csakis külsőségekről szól.

2019. máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ő nem gondol így rád, semmit. Van ilyen.
2019. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!