Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40 körüli nők, ti eltudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 körüli nők, ti eltudnátok képzelni, hogy 20 év körüli sráccal legyetek együtt? Akár alkalmi szinten?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék, nem ajánlatokat kérek vagy bármi egyéb. Egy másik kategóriába láttam egy ehhez hasonló kérdést és kicsit elgondolkodtam. Olyan lányokat ismerek akik 10-20 évvel idősebb pasival vannak együtt, de olyat még nem láttam, hogy a fiú lenne ennyivel fiatalabb. Szóval ti eltudnátok képzelni, hogy ilyen viszonyotok legyen??

Én kapcsolat terén nem igazán tudnám elképzelni, hogy idősebb nővel legyek, max kíváncsiságból egy alkalmit. De érdekelne, hogy ti láttatok, hallottatok esetleg volt részetek hasonló szituációban??

21/f


2019. máj. 1. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ismerek olyat, akinek ez belefért, de nálam ez nem működik.
2019. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Ismerek olyan párt ahol a nő jóval idősebb 10+ gyerekek is vannak.

Nekem max 2 évvel fiatalabb férne bele,de azon is erősen gondolkodnék.

2019. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

En ezt csinalom. Meg sok no . Budapesten ez megdzokott.

N/38

2019. máj. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

20 éves fiú, 40 éves nő: elég ritka. Inkább csak mindketten kíváncsiak.

20 éves fiú, 30 éves nő: előfordul, és akár működhet is hosszú távon.

30 éves férfi, 40 éves nő: elég gyakori felállás, és simán tud működni hosszú távon is.

20 év korkülönbség semmilyen formában nem jó hosszú távon, akkor se, ha a kapuzárási pánikos 40 éves férfiaknak ez az egyetlen reményük, hogy fiatalabbnak érezzék magukat.

2019. máj. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
A kérdésben benne van, hogy nem csak hosszú távra, hanem alkalmira is, ott meg akár a generációs korkülönbség is belefér, ha a feleket ez nem zavarja, de ehhez, akár hosszú távra, akár kalandra, két olyan ember kell, akiket nem zavar ez a korkülönbség.
2019. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

18-24 évessel lennék alkalmi szinten.

25-28 évessel komoly kapcsolatot is el tudnék képzelni.


36/N

2019. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Volt több ilyen szeretőm, szexpartnerem, de komoly nem.

39N

2019. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen Távol-Keleten hatizsákos utazgatás közben összekerültem egy 23 éves némettel. De csak azért vállaltam be, mert 25-nek hazudta magát és 10-ből 12-es volt :D
2019. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer találkozgattam egy tízessel fiatalabb illetővel. Tetszett, de agyban gyerek volt hozzám képest. Így semmi komoly nem lett belőle, igaz, eleve nem is akartunk belebonyolódni.

Volt jóval idősebb is, ő már nem is akart megállapodni.

2019. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly megismertem egy 21 éves srácot egy fesztiválon. Jóval érettebb volt a koránál, beszélgettünk, táncoltunk aztán az is megtörtént. Iszonyat jó teste volt, azért vállaltam be. Emlékszem, még mondtam is neki, hogy én ennyi idősen a korosztályomból ilyen testet már nem nagyon kapok, lejjebb viszont nem akarom adni, mert én is jól nézek ki. Még az ő szemével is, pedig válogathatott a 18 évesek között. Persze mindkettőnknek világos volt, hogy ebből több nem lesz. De szép emlékként gondolok vissza rá. Azóta megtaláltam a párom is, akinek pont olyan jó teste van, mint neki volt.

40N

2019. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!