Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem lehet a baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj, hogy esetleg "üldözési mániám" van, vagy van ebben valami?

Figyelt kérdés

Sosem voltam tele önbizalommal, sőt. Hízékony típus vagyok, nagyon oda kell figyelnem az étkezésre, de így is teltebb az alkatom, van rajtam felesleg, amin mindig dolgozok. Nem nagyon segít a dolgokon, hogy néha a párom viccelődik az alakommal. Ezek a poénok nem csak abban merülnek ki, hogy "kis poci" stb. hanem, pl. hogy mutat egy képet egy bomba csajról, akinek lapos a hasa, kerek a feneke és nevetve kérdezi, hogy én mikor fogok így kinézni. Nagyon sokszor mondja, hogy ez csak poén, így vagyok jó, de rengetegszer kételkedem ebben.

Tegnap az interneten véletlenszerűen rábukkantam az egyik kolléganőjére, majd rámentem az adatlapjára, hogy megnézzem a képeit. Helyes arc, hosszú haj, vékony láb, lapos has (pózolj fitness terembe stílus topban). Persze az összes ilyen képen (és a portré képein) a párom "tetszikelése". Ki volt néhány képe emelve az adatlapján, ami megmutatja, hogy ki látogatja az oldalát, ha azt valaki megnézi. Megnéztem, mert hát miért ne. Nem szóltam semmit erről a páromnak, hagytam a dolgot.

A délután folyamán elkezdtem tanulni és a tanagyagban egy statisztikai részt nem értettem, kértem a segítségét, mert ő szinte ezt tanulta. Nekem az agyam nagyon rossz ilyenekben, nem gondolkodom logikusan ilyen matematikai cuccokkal kapcsolatban. Mikor 4x kérdeztem vissza, hogy hogy is van, akkor kiakadt és elkezdett kritizálni, hogy hogy lehetek ilyen logikátlan stb. jelzőkkel. Erre felhúztam magam és visszaszóltam, hogy nyugodtan kereshet nálam okosabbat és plusz pont ha vékonyabb is, mint a kolléganője, akit annyira tetszikel a neten. Nem szólt semmit sem, mosolygott rajta miközben a fejét csóválta. Nagyon furán nézett rám, nem tudom leírni, hogy hogyan és nem bemesélni szeretném.

Ma újra felmentem a nő adatlapjára és észrevettem, hogy ezek a kiemelt fotók eltűntek, le lettek törölve. Nagyon furcsállom, de nem találok olyan szoros logikát a tegnapi összezörrenésünk és a képek között. Ez lehet véletlen? Hogy én csak az elkeseredésem miatt látok a kettő közt valami összefüggést, hogy amint megszóltam ezt, a nő azonnal leszedte a kiemelt fotókat? Tudom, nagyon gyerekes kérdés így, hogy én is visszaolvastam, de bánja a fene. Akkor is rákérdezek:)


Köszönöm a válaszokat!


2019. máj. 6. 12:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elég vicces 😂 Tudom hogy szemelyesen kellett volna, de nem tudtam várni így megírtam neki. Annyit reagált, hogy "ha törölte akkor törölte, ezzel most mit csináljak?". Aztán elkezdte, hogy ne kezdjem ezt, hogy utalgatni akarok, hogy mert tetszikeli a képeit akkor akar is tőle valamit.. h a cégbe is nagy ritkán váltanak 1-2 szót. - Viszont akkor ez nagyon fura, mert ő nagyon távolságtartó az emberekkel és ha valakit nem ismer, akkor ahhoz nem szok közeledni semmilyen formában... Általában! Ezt megírtam neki, hogy ebben az esetben viszont akkor fura és duplán nem értem, hogy nem ismeri és mégis ennyire úgy viselkedik mintha jóban lennének...
2019. máj. 6. 15:57
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Össze-vissza zagyvál ez a pasi. Fél hogy elhagyod. Csak tudnám hogy akkor meg miért cseszeget ha meg akar tartani téged. Ja, de mégis tudom. Te vagy a biztos p.nci a másik csaj meg a lehetséges kaland, az izgalom. Vagy az van, hogy ő csak szeretné azt a kolleginát, próbálkozik nála de annak nem kell és azért nő nélkül sem akar maradni.

A pasid mindenképp gáz.

2019. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Őszinte voltam a párommal és mondtam neki, hogy én sajnos ezt nem tudom elhinni... Azt mondta, hogy sajnálja, ő nem fog győzködni erről.

Érdekessé továbbá, hogy a leányzónak csak úgy ismét megnéztem a sztoriját (ugye itt látja, hogy ki látta a képet), és mára már a 2 arcképét ami volt fent, levette. Már csak egy homalyban fotozott egészalakos képe és egy tükrös képe van fent róla, ahol az arca nem látszódik tisztán... 🤷🏻‍♀️

2019. máj. 9. 19:08
 14/15 A kérdező kommentje:

Jajj, és pont azokat a képeket szedte le, amiket a párom belájkolt 😂

2 kép maradt fent amit tetszikelt: a legújabb tükrös kép és egy versenyen szerzett érem 😅

2019. máj. 9. 19:29
 15/15 A kérdező kommentje:
Most meg sorra szedi le a képeit 😂😅Lehet betegnek gondoltok, hogy ezt figyelem, de ez már több mint érdekes
2019. máj. 9. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!