Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony nők tényleg esztétikusabbak?

Figyelt kérdés

Sok férfi az apró (150-160cm) lányokat szereti, meg már nőtől is olvastam itt, hogy a legesztétikusabb egy 155cm magas nő, mert mindene olyan pici.

Nekem is vannak ilyen apró lányismerőseim. Tényleg jó lehet, hogy beleférnek a legkisebb ruhaméretekbe, a 36-ös cipőméret is esztétikusabb, mint egy 42-es, illetve az ilyen lányok többnyire normál alkat esetén se haladják meg az 50kg-t.

És ha egy 155cm magas lány 50kg, az mindenki szerint teljesen rendben lévő súly, viszont ha egy 170cm magas lány 60kg, az már sokak szemében túlsúly, holott elméletben "ugyanolyanok".


Én 170cm magas vagyok. Tudom, ez még csak középmagas, a magas nők 175cm-rel kezdődnek. A mindennapokban elégedett vagyok vele, nem szeretnék se alacsonyabb, se magasabb lenni, de amikor számokról van szó (mint pl súly, ruhaméret) olyankor kicsit ciki bevallani az alacsonyabb lányok előtt, hogy 60kg vagyok, vagy nem jönnek rám a 34-es ruhák.

Illetve férfitól is hallottam már olyan megjegyzést, hogy a nők maximális elfogadható súlya 55kg, mindegy, hogy 150 vagy 170cm magas.


Meg a kicsi lányokat ugye mindenki emelgeti, aranyosnak tartja. Ha én elkezdenék ugrabugrálni mert cuki akarok lenni, beszakadna a padló.


Illetve sok férfi pici lányt akar, hogy magasnak hasson mellette. Egy 175cm magas srác egy 155cm magas lány mellett annak hat, még egy 170cm-es lány mellett nem....


2019. máj. 7. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Testarányoktól, testsúly/testmagasság aránytól rengeteg minden függ. No meg attól is, hogy milyen magas a fiú, aki megítéli a lány magasságát. Az én 178 centim magasságából ítélve a 165 centi körüli lányok a legideálisabbak testmagasság szempontjából, de ha 170 lennék, akkor nyilván a 150 és 160 centi között lányok tetszenének igazán...
2019. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem neked elsosorban onmagaddal vannak problemaid. En 173-174 centi vagyok, 57-58 kg között, de megis 34-36-os meretet hordok, es eszembe se jutna, hogy alacsony noket irigyeljek. A legtobbjuk egy normalis ruhat nem tud felvenni, mert egyebkent ezeket a "pici" mereteket se rajuk szabtak, es a legtobb vagy hosszu vagy rosszul all, mert tovabb alacsonyitja oket latvanyra. A szep fazonu egyberuhak, nadragok nagy resze pl. sehogy se fog allni rajtuk. "Ha én elkezdenék ugrabugrálni mert cuki akarok lenni, beszakadna a padló." - ilyet meg maximum kozepsulyos szellemi fogyatekossag birtokaban csinal egy felnott no, ha alacsony, ha magas.

"Illetve sok férfi pici lányt akar, hogy magasnak hasson mellette. Egy 175cm magas srác egy 155cm magas lány mellett annak hat, még egy 170cm-es lány mellett nem...." - faszik frusztraltsaga meg nem kene hogy ennyire iranyitson.

2019. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én 36-38, de amikor 50kg voltam se jött rám a 34-es farmer, mert széles a csípőm, szóval ez inkább már alkat, mint súly kérdése szerintem.
2019. máj. 7. 09:30
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó a magasságod. Figyelj, egy magas fiúhoz bénán néz ki egy 150-es lány. Legyél csak olyan, amilyen vagy! A modell lányok is magasak.
2019. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Én alacsony lány vagyok, mégsem könnyebb nekem sem a párkeresés. Persze olyan mindig akad, aki meg akarna dugni, de olyan, akibe szerelmes tudnék lenni és ő is viszont..kb kezdem már azt hinni, hogy ilyen nem is létezik, legalábbis nekem. Nincs semmi baj a magasságoddal és nem attól lenne minden tökéletes az életedben, ha 10 cm-vel alacsonyabb lennél.
2019. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha alacsony lennél, magasabb akarnál lenni.
2019. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Ja, csak a szokásos női rinyálás, ha magas vagy alacsony akarsz lenni, ha alacsony, akkor magas, ha göndör a hajad akkor egyenest akarsz, ha egyenes, akkor göndört, stb... A magasságnál sokkal fontosabb a testalkat! Most úgy adod elő, mintha egy 155 centis nő nem lehetne 80 akár 80 kiló is, vagy egy 175 centis 45 kg.
2019. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

#6

Azért ez nem igaz, én szeretek pici lenni és általában a többi alacsony lány is :D

2019. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Nekem pl. nem tetszenek a rövid póni lábak, pláne ha még egy kis plusz is van a combokon.
2019. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7, a 175/45 hacsak nem genetika, már nem éppen egy egészséges testalkat.

(Mármint, ha valaki mondjuk 65kg-ról fogy 45kg-ra, nem fog úgy kinézni, mint aki genetikailag maximum 45kg és nem hízékony)

2019. máj. 7. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!