Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony nők tényleg esztétikusabbak?

Figyelt kérdés

Sok férfi az apró (150-160cm) lányokat szereti, meg már nőtől is olvastam itt, hogy a legesztétikusabb egy 155cm magas nő, mert mindene olyan pici.

Nekem is vannak ilyen apró lányismerőseim. Tényleg jó lehet, hogy beleférnek a legkisebb ruhaméretekbe, a 36-ös cipőméret is esztétikusabb, mint egy 42-es, illetve az ilyen lányok többnyire normál alkat esetén se haladják meg az 50kg-t.

És ha egy 155cm magas lány 50kg, az mindenki szerint teljesen rendben lévő súly, viszont ha egy 170cm magas lány 60kg, az már sokak szemében túlsúly, holott elméletben "ugyanolyanok".


Én 170cm magas vagyok. Tudom, ez még csak középmagas, a magas nők 175cm-rel kezdődnek. A mindennapokban elégedett vagyok vele, nem szeretnék se alacsonyabb, se magasabb lenni, de amikor számokról van szó (mint pl súly, ruhaméret) olyankor kicsit ciki bevallani az alacsonyabb lányok előtt, hogy 60kg vagyok, vagy nem jönnek rám a 34-es ruhák.

Illetve férfitól is hallottam már olyan megjegyzést, hogy a nők maximális elfogadható súlya 55kg, mindegy, hogy 150 vagy 170cm magas.


Meg a kicsi lányokat ugye mindenki emelgeti, aranyosnak tartja. Ha én elkezdenék ugrabugrálni mert cuki akarok lenni, beszakadna a padló.


Illetve sok férfi pici lányt akar, hogy magasnak hasson mellette. Egy 175cm magas srác egy 155cm magas lány mellett annak hat, még egy 170cm-es lány mellett nem....


2019. máj. 7. 09:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Semmi bajom az apró, törékeny nőkkel, de 190 vagyok, hozzá 98 kg. Szóval nekem a magasabbak a zsanereim. 170 felettiek, 175-180 köztiek. 60 kg tökély 170 centihez, ne pajzsolj! Lábimádó férfiként a nagyobb, szélesebb talpak indítanak be, minimum 39-es láb, inkább 40-41 és persze formás, szép lábujjak, talp. 🙂
2019. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat szerintem ez nincs igy:D van ilyen kb 150 centis baratnom, o meg mindig azon sir, hogy o csak a cuki lany, a kis aranyos, de nem tudna soha olyan dogos lenni mint en, mert egyszeruen ezzel a magassaggal nem veszik komolyan:D meg az aranyokon is sok mulik, ugy vettem eszre sok alacsony lanynak rovid laba van hosszabb felsotesttel, ami szerintem nem a legjobb elosztas.

Es az hulyeseg h ha vki lefogy akkor nem fog ugy kinezni mint aki genetikailag vekony. Ha zavar vmi magadon sztem ne mas emberekben keress bunbakot.

2019. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Alacsony vagyok, és szerintem pont nem igaz. Egy magas, vékony nőnek mások az arányai. Mindegy, hány kiló vagyok, sose lesz hosszú vékony lábam, vagy karom.
2019. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az arányokon sokkal több minden múlik, mint a magasságon. Nekem mondjuk pont szerencsém van, 156 centisen is arányos vagyok, de a legtöbb alacsony lány valóban nem így van ezzel. 34-es farmert pedig én se tudnék felvenni soha, mert széles a csípőm. Szóval ez sem a magasságon múlik, mint látod. Bár, ha 0, full lapos fenekem lenne, akkor esetleg beletuszkolhatnám magam, de úgy szerintem te is beleférnél. Csak nem érné meg. Az izmos, kerek fenék szebb, mint a semmi. Plusz felejtsd már el azt a hülyeséget, hogy a számok mondják meg, mennyire vagy dögös, cuki, vagy akármi. Nem a számok és nem is mások határozzák meg. Rajtad múlik, senki máson, szóval ne hárítsd a felelősséget. Amin nem tudsz változtatni, fogadd el, amin igen, azon meg dolgozz.
2019. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Te jo ég! 😅 ekkora marhaságot! Már bocs de a 170 cm 60 kg az tökéletes! Nem tudom hol éltél de az még mindig egy jo alkatú lány! Sőt ha fwlszednel még pár kilót az is teljesen jo lenne! Barátnőm 162-163 és hol 48 hol 55 és teljesen tökéletes (én mondtam neki vegyen fel egy kis súlyt!) a dereka szép karcsú mert ha edzes mellette akkor ezek a combra a fenekre meg a mellekre megy rá! És vãő sokkal de sokkal kívánatosabb!


Meg annyira nem jo ha alacsonyabb a lany én 173 körül vagyok pl oruolnék neki ha pár centivel magasabb lett volna (de persze igy nagyon cuki ahogy mondtad a kicsik a jok :D)


Ja volt már egy picit testalkatosabb (alkalmi!) kb mint ezek a latin nők nagy popsi gigantikus mellek és hát a szex az brutális volt! Szoval az hogy a max az 55 kg hat az egy szerencsétlen barom akinek sosem lesz jo nője....

2019. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 180cm magas vagyok és eddig a való életben csak nőktől kaptam ócsárolást emiatt, a férfiakat nem zavarta különösebben a dolog még akkor sem, ha esetleg alacsonyabbak voltak nálam. Ha nem is tetszettem valakinek, akkor is csak simán más nőknél próbálkozott, olyan eddig csak gyakorin történt, hogy egy férfi emiatt megszólt volna (de itt amúgy is mindegy, hogy hogy nézel ki nőként, ha alacsony vagy, akkor ezért nem fogsz kelleni senkinek, ha magas vagy, akkor pedig azért).
2019. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!