Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én túlzom el? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én túlzom el? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Általában az jellemző a páromra, hogy néha ha aggódok érte, akkor ez őt idegesíti vagy nem érti minek kell aggódni.

Már máskor is volt ilyen, de ma például elment a fogorvoshoz reggel, 2 órán át nem írt, hogy mi van, mondta majd jelez, ha végzett. Ez eddig rendben is lenne, de időpontra ment, én meg elkezdtem aggódni mi a franc tart 2 órán keresztül.

Általában a fogorvosnál nem 2 órát ül az ember vagy ha igen, akkor az már valami komoly baj.


Kiderült nem vitte a telefonját, ezért nem látta az sms-em, hogy mi van vele, aztán meg elment a boltba.


Most lehet én túlzom el, de szerintem meg jogos a felvetésem, hogy mi a franc tart egy fogorvosnál 2 óráig, szerintem érthető, hogy 2 óra után már idegesít, hogy miér nem mond semmit. Tudtam, hogy nem a város másik végébe megy ráadásul.


Mikor meg mondtam neki, hogy mások meg viszik a telefonjukat (jártam már eleget fogorvosnál láttam), erre felhúzta magát.

Meg ő nem érti minek idegeskedni.


Én túlzom el?


2019. máj. 10. 10:07
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Persze ez csak egy kiragadott eset, máskor is volt már, hogy idegesítette, hogy aggódok érte.

Bezzeg volt, amikor ő is aggódott értem, meg mikor elmegyek vizsgázni, ő még 2 órát se vár, már kérdezi hogy ment mi volt. Szóval csak van benne is egy kíváncsiság... egy idő után irántam ha van valami nagyobb dolgom.


Normális, hogy őt ezek zavarják?


Meg máskor előfordult már, hogy elment valami orvoshoz, nem tudta konkrétan mit fog vele csinálni, erre megműtötték a szemét, épp nála voltam, az is tök váratlan volt. Azóta már úgy vagyok vele, hogy sose tudni. Már kezdtem most is azt hinni meg kellett műteni a fogát.

2019. máj. 10. 10:10
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Dedó szint.Hány éves vagy,15 ? Ideje lesz felnőni.
2019. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De az miért baj, hogy érdekel már így 2 óra után, hogy mi van vele?

Akkor ezek szerint ő is dedó szinten van, amikor ír, hogy hogy sikerült a vizsgám, mikor be se mentem még?

2019. máj. 10. 10:23
 4/23 A kérdező kommentje:
Minden esetre azért köszönöm a választ! Ez is egy vélemény, lehet tényleg én csinálom szarul.
2019. máj. 10. 10:35
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan van, aki elviseli az ilyen mértékű beteg tapadást, amit művelsz? Tedd össze a két kezed, mert nem sok ilyen balekot fogsz találni, aki eltűri, hogy ilyen dedósként kezeljék. Egyáltalán nem normális szerintem. Én ugyan nő vagyok, de ha a párom negyedennyire tapadós meg aggódós lenne, már nagyon rég nem lenne a párom, szakítottam már ilyesmiért.
2019. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Nevetséges.Kezeltesd magad
2019. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én abból indultam ki, hogy én soha életembe nem voltam bent fogorvosnál két órát, vagy ha igen, akkor az már egy rendes műtét volt.

Meg általában nem 2 órába tellik.


De amúgy elgondolkodtam magamon. Ezek után inkább leszarom majd, hogy mi van vele. Nem fogok érte aggódni. Ha lesz valami nagy baja esetleg, utólag valamikor megtudom és készen van.

Magamtól nem fogok érdeklődni tőle.

2019. máj. 10. 10:49
 8/23 A kérdező kommentje:

Különben a párom is tud túlaggódni dolgokat, például az én vizsgáimat, de mindegy, ez már más téma.

Szóval szerintem akkor ő se lehet teljesen komplett.

2019. máj. 10. 10:50
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

"De amúgy elgondolkodtam magamon. Ezek után inkább leszarom majd, hogy mi van vele. Nem fogok érte aggódni. Ha lesz valami nagy baja esetleg, utólag valamikor megtudom és készen van."

Ja, mert ezzel a retardáét "mostaztánmegmutatomneked" játszmázgatással baromi sokra fogsz menni.. Minél több részletet írsz magadról, annál szánalmasabb vagy. Biztos elmúltál már 15 éves?! Mert ismerek nálad érzelmileg érettebb 16 évest, nem is egyet..

2019. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem bánom, ha szánalmas vagyok, akkor is leszarom mi van vele, nem érdekel.

Különben ő azt mondta, majd jelez, ha végzett, biztos úgy volt vele, hogy várjam ki.

De mikor nekem volt vizsgám, én is ezt mondtam neki, hogy megmondom majd hogy sikerült, és ő se várta ki, pedig az is két órába telt. Már írt, hogy hogy sikerült, pedig mondtam, hogy megmondom majd.


De akkor ezek szerint valami nála sincs rendben, nem?

2019. máj. 10. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!