Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy teljesen vadidegen férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen vadidegen férfit mi késztet arra, hogy egy számára ismeretlen nővel közölje az utcán, hogy szerinte csúnya?

Figyelt kérdés
Miért tesz ilyet valaki? Nem akkor lenne indokolt, ha mondjuk a nő beprobalkoznak nála, de neki nem tetszene és le akarna koptatni? Miért jó felnőttként is csufolodo?
2019. máj. 12. 08:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nem állok le vitatkozni az utcan idegenekkel. És ha visszaszolok, azzal mit érek el? Hogy rajon, hogy tévedett? Akkor már úgyis megtortent az incidens. Ettől kezdve pedig kivedhetetlen a dolog.


Mondjuk megneznem hasonló helyzetben azokat, akik most nagyon bölcsen kioktattak és azt hozták ki a helyzetből, hogy velem van a gond és nem azzal, aki így viselkedik. Megneznem, hogy ott mennyire lenne nagy a szájuk és mennyire tudnának úgy tenni, mintha nem alázta volna meg őket...

2019. máj. 12. 09:00
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Velem sokszor előfordult,hogy beszólongattak idegenek.De ronda,nézd már,lófejű,fuj de csùnya stb.Volt jó pâr eset.Az este 10

órakkor cigány vagy rámordítás is jó volt(nem vagyok az egyébként) Minél többször fordul elő, annál rosszabbul érzi magát az ember.Mert igenis,hogy a minekt körülvevó emberek,akár idegenek is le tudnak hùzni így,nem is kicsit.Főleg ha gyakran előfordul,ês amùgy sem azzal tömnek otthon,hogy de gyönyörű vagy lányom,mint egy modell,szépségkirâlynő.


Miért kêrdésre,mert vannak a tuskó emberek.

2019. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
50%

Ok kérdező. Csak azt mond meg, hogy ez miért párkapcsolati téma.


Jött szembe valaki az utcán, beszólt, te semmit nem mertél reagálni, ennyi. Szidhatta volna a kinézeted helyett az eszed, a jellemed, bármit, akkor is így reagálsz.


De hol van ebben a párkapcsolat? Ki van kivel kapcsolatban? Vagy legalább ki akar abba kerülni a másikkal.

2019. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
91%

Velem napi szinten megesik az hogy beszólnak és szidalmaznak. Csak azért mert karakteres arcom van és goth vagyok.

Igazából már megtanultam kezelni ezeket a beszólásokat. Sokszor a kisebbségiek ugatnak be de szerintem pont nem nekik kénne itélkezni. Szánalmasak.


De a pénteken a buszon nekemesett egy őrült és tetlegességig fajult a helyzet amiatt mert figyelmen kìvül hagytam a beszólásait.

Azóta félek...

Bár valószínüleg valami drogos lehetett mert nagyon zavart tudatállapota volt és mindenkinek ordibált mindenfélét.

Azért a legtöbb beszólogatós megmondóember nem ilyen.


Igazából az ilyen emberek mélységesen frusztráltak lehetnek. Saját magukkal nincsenek rendben és kivetítik ezt másokra.

Sokszor iskolázatlanok és az érzelmi inteligenciájuk is a nullával egyenlő. Lényegében ha úgy fogod fel hogy nem a te bajod hanem az ő korlátoltsága az hogy ilyeneket csinál már félig nyert ügyed van.

Ne vedd magadra ezeket a beszólásokat. Tudom hogy sokszor fáj és baromi nehéz tud ez lenni.

Nem hinném hogy a visszaszólás jó módszer lenne. Mert aki beugat az alapból konfliktust akar generálni legalábbis szerintem. Egy visszaszólás csak olaj lenne a tűzre. Egy kedves mosoly vagy az hogy látja semmit nem ér el a pofázásával szerintem sokkal hatásosabb.

2019. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%

14: lehet, hogy a visszaszólás nem jó modszer.


Viszont az sem, hogy egy szembe jövő vad idegen beszól, és ezen pörgök hetekig.


Tudni kell kezelni az ilyen helyzeteket akar reakcióval, akár csak magában.


(Ha minden engem bevsmérlőnbeszólást “eltettem” volna, ma az utcára nem mernék kimenni)

2019. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Rövid hajam van nőként. Emellett pluszban elég extrémen nézek ki. Gondolhatod mennyi beszólást kapok. Olyan is volt, hogy megtámadtak. Ennél az esetnél levettem a cipőmet (pont olyan volt rajtam, amiből könnyen ki tudtam bújni) és elkezdtem ütni a fejét, és gyomrom is vágtam ököllel.

Nem szabad hagyni magad, mert eltaposnak. Olyan is volt, hogy mutogatós emberkével találkoztam, jól kinevettem. Szóval akik itt osztják neked az észt, azok kiállnak magukért. Ahelyett, hogy hárítasz, fogadd meg a tanácsokat.

2019. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy ez a “ronda vagy” kb a “megdugnálak” munkagödörből beszólás kategória fordítottja.


Értek, hogy a nőket sok ilyen éri, de nehogy már egy primitív, alkesz, tuskó véleménye alapján kezdje valaki magát definiálni. Főleg, hogy azért a férfiak 99%-a sem ilyen.

2019. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ohm, nem egy alkesz, kisebbségi, drogosrol beszélek. Azokkal tényleg nem foglalkozok. Teljesen normálisnak tűnő férfiakkal is elofordul.

Csak azért írom ezt, mert nagyon elcsusztunk a sztereotípiák felé, hogy csak a kisebbség képes ilyesmire.


Amúgy én is azt vallom, hogy jobb, ha nem provokalja az ember az ilyeneket.


És a párkapcsolati topic valóban nem a legjobb, de én a férfiak és nők egymáshoz való viszonyulása felől közelítettem meg a témát.

2019. máj. 12. 09:33
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

A 0%-ból látom, hogy nem beszélni akartok a témáról, hanem egymást erősítve keseregni.


Kb mint mikor a gyk-s szűz fiúk verődnek minden nő q’va topicocba, ahol az akol meleg számít egyedül.


Köszi, sok sikert továbbra is

2019. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%

Szia kerdezo sajnos en is atelem ezt gyakran.Bar az iszonyu ritkan fordul elo sot szinte soha hogy igy a kepembe nekem celozva mondjak hogy csunya.Az viszont eleg gyakori hogy elhaldva mellettem a tarsanak azonnal mondja hogy de csunya volt.Vagy egymas kozott bamulnak sokaig majd mikor azt hiszi nem hallom csunya ez a csaj.

Szoval mar ez is kepes depisse tenni mert tudom hogy akik meg nem mondjak ki ismerosok is tuti ezt gondoljak es biztos egymas kozt is tema.En ezt nem igazan tudom elfogadni.Annyit foglalkozok mar a kulsommel hogy neha az is elofordul hogy vaalki meg szepnek tart,foleg estefele amikor nincs olyan eros fenyxd

De magambol kiindulva ensoha nem mondom egy ferfirol hogy hu de csunya meg a hatamogott semszoval valoban erdekes hogy a ferfiak meg azonnal kozolni akajrk hogy de ronda az a no.Erted ha latja hogy ronda akkor minek mondani?Miert nem csak a szepekrol emlekezik meg?noktol iylet soha nem hallani hogy jaj de csunya fiu ment itt el,mert kit erdekel ?ha csunya latjuk nem kell porogni rajta van igyis eleg baja...

2019. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!