Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek az ilyen pasiról, miért szexel idös növel?

Figyelt kérdés

34 eves pasi , aki elmondta ( munkahelyröl ismerem ) , hogy idönkent összejar egy 58 eves növel szexelni , es hogy olyan hevesen szexelt vele , hogy eltört az ágy alattuk . A nö házas , de áldozatnak állitja magat , hogy a ferje megcsalja es ö ezert csinalja amit csinal

Folyton könnyfakasztó dolgokat mond , hogy ö milyen szomorú , hogy öngyilkos akart lenni , stb

Lehet igaz de tudom hogy a hutlen pasasok is áldozatoknak mutatják magukat stb

A srac azt mondja hogy nem akad neki mas , hozzavaló nö , es arra gondolok hogy vajon szereti az idöseket , vagy tenyleg , ha egy ferfinek nincs alternativaja , akkor barki jó?

Azt mondja hogy a nagy szerelme óta nem tud szeretni érzésekkel senkit , akivel szakitott evek óta .

Az idös nö azt mondta neki hogy imadja hogy óriási a farka a pasasnak

A pasi azt meselte , hogy most mar nem tudta kielegiteni csak kezzel a nöt az utóbbi alkalommal mert kezdi unni es nem all mar ra csak rövid ideig

Nekem mindezt elmondta mint kolleganak , egy ital közben

En kilenc evvel vagyok nala idösebb .

Mondta hogy szivesen lefekudne velem, kb nyolc hónapja ismerem

En csak kivancsi vagyok ti ezt hogyan latjatok az idös nö es az ö kapcsolatat . En nem akarok vele meg lefekudni sem csak kivancsi vagyok

Azt mondta hogy ragaszkodik hozzá a nö , igyis hivogatja naponta



2019. máj. 13. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nő nem tudom, hogy néz ki, ha jól, amolyan MILF kategória, akkor én is megtenném ugyan ezt. Ez attól függ, hogy néz ki. Egyrészt nyilván, mert pasi, és vannak szükségletei, és mindezt ingyen megkapja, kötelezettségek nélkül. A nő nyilván többet kezdett el érezni iránta, de a férfi csak tárgyként tekint rá.
2019. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hinnék a pasinak. Ha annyira nem kívánja a nőt, nem kötődik Hozzá, vajon miért is van Vele?Nem hinném,hogy sajnálatból, vagy csak azért mert nincs Neki más.


Gondolja,hogy feldobja Neked a labdát, amit elmondott abban m,inden verzió benne van:van valakije, de még sincs..ha Neked kellene máris dobja a másikat.


Érdekes,hogy Te sem vagy már annyira fiatal (bocs') a másik nőhöz képest, mégis azt annyira öregnek látod? Te 43 éves vagy, Ő 58. Persze, így soknak tűnik, de Te még fiatalnak gondolod magad hogy Őt annyira öregnek nevezed? A pasinak kb mindegy a korkülönbség.

2019. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Adom az előzőt.

Zanzásítva elmondja a lényeget, hogy az idős nőkre bukik, érzelmekre, kapcsolatra ne számíts viszont nagy farka van. Ha akarod, akkor viheted.


És nem tudom én sem kihagyni, de ha neked a 15 évvel idősebb nő idős, akkor te még inkább az vagy nekem.

2019. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!