Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Derült már ki barátodról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Derült már ki barátodról, hogy többet érez? Hogyan? Miből?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátom egy ferfi, de kezdek gyanakodni, hogy nem barátként tekint már rám. Vagy kezdenek érzései lenni, inkább így fogalmaznék.


Mi árulhatja el? Mire figyeljek?


Valaki járt már így?


2019. máj. 14. 02:37
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Kezdessz felnőni!
2019. máj. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Volt ra pelda rendesen meglepődtem.

Én bátyamkent tekintettem rá, egyalralan nem volt kemia reszemrol egy csok volt de mar az is kín volt, nem tortent tobb aztan.

Nem ertette meg, megsertodott. Kesobb "elfelejtettuk de aztan vhogy megszakadt a kapcsolat

2019. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Korotok? Miből gondolod, hogy érzései vannak és nem csak levarrni akar?
2019. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Például abból, hogy abszolút csak komoly kapcsolatai voltak eddig. Nem a kalandok híve.
2019. máj. 14. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha valakinek komoly kapcsolatai voltak, az azt jelenti, hogy veled is szeretne valamit? :D Ne viccelj már. Ha akar valamit, majd mondja. Ne kombinálj, mert ráfázol.
2019. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem. Azt kérdezted honnan tudom, hogy nem megdugni akar. A barátom hosszú évek óta, ismerem. Tudom milyen ember. Lehet nem akar semmit, de nem dugó pajtásokra gyúr. Normális srác. Te kombinálsz csak ;)
2019. máj. 14. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem már több barátomról is kiderült, hogy részükről ez több lett barátságnál.

Mindig egyértelmű jelei voltak, számomra sosem volt kérdés. Érintések amiket csak barát nem tenne, mindennapos kontakt amiket ők tartottak fent.

Egy más nemű baráttal azért az ember nem beszél minden áldott nap reggeltől estig, stb. Miért nem írod inkább le, hogy miből gondolod ezt és úgy könnyebb segíteni.


Azt még hozzátenném, hogy ezek sosem évek múlva történtek meg. Olyan még nem volt, hogy valaki évekig nem néz rám úgy nőként aztán hirtelen meg igen..

2019. máj. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 nem én kérdeztem. De mindenkiből kijöhet, hogy elkezd vágyni a változatosságra és rálő a házi nyúlra ;) de mint mondtam, közölni fogja
2019. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Őt ismerve, nem fogja közölni. Én egy eléggé pörgős, temperamentumos lány vagyok, ő pedig csendes. Szerintem nem merné nekem elmondani, mert nem tudja mit reagálok majd.
2019. máj. 19. 21:36
 10/10 anonim ***** válasza:
A hasznos tanácshoz tényleg le kellene írnod a jeleket, miket tesz, hogy viselkedik pontosan.
2019. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!