Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy az exem ilyen hamar túl tudott lépni?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve elváltunk. Miután elváltunk rá 7 hónapra elvette az aktuális barátnőjét. Ők akkor már hónapok óta együtt voltak. Mi csak 1 évig voltunk házasok de elötte 5 évig együtt éltünk. Fiatalon házasodtunk én 24 ő pedig 29 volt.

Igazából azért váltunk el, mert eltávolodtunk egymástól, ő kiment külföldre dolgozni nekem pedig volt egy botlásom. A válás óta egyébként nem beszéltünk, nem tudom, hogy napi szinten mi van vele.



2019. máj. 14. 19:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Egyénként se nekünk se nekik nem született gyerekünk.

Nekem is van új kapcsolatom.

2019. máj. 14. 19:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadta, hogy az élet megy tovább, és bármennyire fáj, nincs jogod bírálni őt emiatt. Hiszen te is megéred a pénzedet a leírtak fényében.
2019. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

7 hónap tök Sok idő. Én 7 éves kapcsolatom után 2 hónapig voltam szingli.

Amúgy Mit érdekel ez téged? Te voltál a hibás, most már ne ezzel foglalkozz.

2019. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak nem értem miért lépett ilyen hamar túl rajtam és miért nem adott anno még egy esélyt. Miben jobb nálam az új nő?
2019. máj. 14. 19:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Te egyéniség vagy, téged is van miért szeretni, meg azt a nőt is. Ne ezzel foglalkozz! Egyszerűen békét kell kötnöd a múltaddal, bármennyire fáj is. Meg persze magadban kell rendet raknod, nem ilyeneken agyalnod.
2019. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az új nő például nem csalta meg. Gondolom botlás alatt azt értetted. Onnan a legtöbb embernél nincs visszaút, nincs második esély.
2019. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már érett benne egy ideje.
2019. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamit nem értek: mi a fészkes fenéért foglalkoztat, hogy mit csinál?! Megcsaltad, nem?! Mit vársz? Hogy élete végéig nyalogassa a sebeit, és csorgassa a nyálát egy szimpla r.banc után?!
2019. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert már a kapcsolat alatt régen tovább lépett, csak nem szakított. A kapcsolat elengedése nem mindig a szakítással esik egy időbe. Van aki már rég túl van rajtad meg a kapcsolaton érzelmileg mire eljut odáig, hogy szakítson. Már régen nem szeretett és lezárta a dolgot már szakítás előtt, ezért tudott gyorsan tovább lépni.
2019. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kiszeretett belőled, és ahogy írtad volt egy botlásod, ami kapóra jött. Lépj túl rajta és ne rágódj már ezen, ő a múltad. Úgy gondolom minden új kapcsolathoz tiszta lap kell, ez nálad nincs meg úgyhogy a jelenlegi pároddal se tudsz szerelmi életet élni, javíts ki nyugodtan ha tévedek!

30/F

2019. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!