Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen béna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen béna hogy nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Szinte mindenkinek 15-18 éves korában van az első kapcsolata, ami évekig tart. Én meg itt vagyok huszon évesen és nem volt még barátnőm, de még egy randim sem. Kicsit lemaradva érzem magam, de ha találnék egy aranyos lányt akit szeretnék akkor már el is felejteném azt hogy nekem kimaradtak a lányok a tini koromból.

Sok olyan ismerősöm van akinek már jegyese van, pedig egyidősek velem.

Nekem miért nem tud egy lányt ide "dobni" az élet.?

Már minden este szomorúan alszom el emiatt és minden reggel szomorúan ébredek.


Nektek hány évesen lett először normális párkapcsolatotok?

Van olyan lány aki örülne annak hogy ő az első egy fiú életében?


2019. máj. 14. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék. 29N. 160 cm/110 kg. Rövid haj.
2019. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy ilyen béna, naponta 10 ilyen kérdést ìrnak ki.
2019. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Senkinek sem "dob oda" egy másik embert az élet, idióta kérdező.
2019. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első örülne neki! Uccu neki próbálkozz nála csak vigyázz nehogy farka legyen😂😂
2019. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sedatif PC
2019. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En is örülnek neki! 150cm 45kg


23L

2019. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

22 éves voltam, mikor eloszor randiztam, 23 voltam, mikor elcsattant életem elso csókja, akkor sétáltam eloszor kézen fogva valakivel és jott ossze az elso kapcsolatom. Egy évig tartott, aztan 2 évig megint szingli voltam. Ismerkedtem, de nem igazán jott ossze. 26,5 évesen ismertem meg aztán tok véletlenul a volegenyemet, most nyáron leszek 29, mikor osszeházasodunk.


Attól, hogy valaki el van jegyezve a huszas évei elején, nem azt jelenti, hogy rogton ossze is házasodnak, vagy hogy nem szakitanak még eskuvo elott.. Ha ossze is házasodnak az se garancia a boldog kapcsolatra.

2019. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert az élet nem "odadobja" neked a lányt,hanem kéne annyira tökösnek lenni, hogy ha valaki szimpatikus,elhívod randizni. 10/9 panaszkodó pasi itt a sült galambot várja meg azt,hogy majd a nagy Ő bekopogtat az ajtaján. Megsúgom: nem így lesz,tenni kell érte.
2019. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!