Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki tudatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki tudatosan nem akar magának senkit?

Figyelt kérdés
Kb mindenkit elutasítok, aki közeledik felém, mert már rengetegszer csalódtam, átvágtak, megaláztak. Ez 4x fordult elő eddig. Mindegyik kifelé kacsintgatott vagy meg is csalt. Az önbizalmam emiatt a béka se**e alatt van 3 méterre. Nem hiszem el, hogy jó nő lennék ezek után. Úgy rögzült belém, hogy párkapcsolat= fájdalom. Nem akarom. Más is érez így?
2019. máj. 15. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Én.
2019. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Jelen.


De nálam a nem rossz tapasztalatok miatt alakul ez így, csak most jobb egyedül.

2019. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Én nem "csalódtam",pusztán rájöttem,hogy egy párkapcsolat nem olyan rózsaszín,mint ahogy azt leírják.


Alkalmazkodás,kompromisszumok,egymás elviselése és mindig mindenben tekintettel lenni a pertnerre... Én ehhez képest elég önfejű vagyok,és noha TUDOK alkalmazkodni,mindig úgy érzem emiatt önmagamra nem jut annyi (idő,pénz,figyelem,elismerés magamtól) amennyi kéne.

2019. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Én is tudatosan nem ismerkedem, vagy az éppen adódó lehetőségekkel nem élek. Nem a rossz tapasztalatok miatt, inkább azért mert rájöttem, hogy jobban működöm egyedül, mint párkapcsolatban. Lehet, ez idővel változik, de most jó így.
2019. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Akihez vonzódok, annak max. a szeretője lehettem volna, de emberileg ő sem felel meg nekem, így nincs választási lehetőségem. Próbáltam menekülni máshoz, de felesleges, nem tudom őt pótolni. Van kapcsolatom, amiben a gazdasági érdekközösség még összeköt, de nem férfi a szememben, szóval nem kell se ő, se más. Igazából az az egy se kéne, aki mint férfi nagyon bejön, mert nem szimpatikus.
2019. máj. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Volt rossz tapasztalatom, de már kihevertem. Viszont annyi idő eltelt egyedül, hogy mâr valahogy nem is hiányzik senki. Vannak barátaim, meg hébe-hòba randizok, de igazábòl olyan jò, hogy nem kell senkihez alkalmazkodni.
2019. máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Meghalt a parom, senkit se akarok már.
2019. máj. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudok érzelmileg kötődni senkihez, és a szex sem kielégítő számomra. Valószínű valami betegség, amivel már tulajdonképpen évek óta járok orvoshoz, viszont még nem sikerült diagnosztizálni. Eddig össz-vissz egy kapcsolatom volt, ami bőven elég volt, hogy rájöjjek, nem nekem való ez, legalábbis jelen körülmények között nem. Amíg ez nem változik, addig nem szeretnék nyitni senki felé, mivel nagy valószínűséggel csak csalódás leszek számára.


F

2019. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam ez egy furcsa folyamat. Alapjában véve szeretnék valakit magam mellett tudni, de amikor már közeledne az adott egyén, akkor elmarom magam mellől, tehát szinte ugyanott vagyok, mint az általad felvázolt dologban, csak fordítottan.

Valahogyan a tudat alattimmal elmarom az embereket magam mellől.

2019. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom.
2019. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!