Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nevezik a szűz, a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevezik a szűz, a nőket megszólítani képtelen pasikat "férfinak"?

Figyelt kérdés

Már sokszor nálam tekintélyesebb emberek is érzékeltették, hogy nem attól lesz valaki férfi, mert biológiai értelemben az. A nők is számtalanszor mondják azt, hogy nem tudnak XY-ra férfiként tekinteni. Tehát nem minden hímnemű férfi. Teljesen nevetséges, amikor egy 35 éves szűz úgy hivatkozik magára, hogy férfi, amikor teljes mértékben hiányoznak belőle a férfias tulajdonságok.


Most olvasom egyébként Julius Caesar életrajzát, aki az antik szerző leírása alapján egy férfias férfi volt - legalábbis a Kleopátrás korszak előtt mindenképpen. Bátor, céltudatos, jó vezető, akire a hadserege is fel tudott nézni. Most ezzel nem azt akarom mondani, Caesar-nak kellene lenni minden pasinak, viszont a mai férfiak többsége 5-10%-ra sem közelíti meg őt, az örök szüzek meg 0%-ra vannak tőle.


Mit gondolnak akkor mégis?


2019. máj. 16. 12:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Én pont leszarom, hogy te és a hozzád hasonló szűz fóbiások mit gondolnak, vagy mit nem. Attól hogy engem nem tartottak vonzónak a nők sose, még férfi vagyok, nem szűnök meg létezni. Nem fogok nemet váltani, nem fiatalodok vissza gyerekké. Ugyan úgy van munkám, kötelessegeim... Élek, mint bárki más. Lehet meg se mondanád rólam ránézésre, hogy nem volt barátnőm még életemben. Nem tudom sokan miért nézik le a hozzám hasonlókat, itt gyakorin. Úgy látom egy-két embert jobban idegesítenek a szűz férfiak, mint őket a saját szüzességük.
2019. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Számomra:

Férfi = nagykorú, hímnemű emberi lény.

Nem tök mindegy, hogy kibe dugdosta a himbilimbit, meg kibe nem?

2019. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég szubjektív. Szótár szerint ha valami lifeg a lábad közt. De ezentúl sok definíciót el tudok képzelni: a kalandor? a harcos? a kúrógép? a családapa? Kinek hogy. Meglepődnél, de biztos van olyan is ami szerint te sem vagy az. USA-ban a baloldali férfiakat a nők ölebének, soyboyoknak tartják.
2019. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha kitartóan keresgélsz, akkor megtalálhatod a saját Caesarodat, aki képes kielégíteni az igényeidet.
2019. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Julius Caesart én nem emelném azért annyira ki, ha már férfi, sokkal inkább Bud Spencert mondanám, aki úgy tudott kívül-belül maximálisan férfias lenni és férfias életet élni, hogy egy rendes, normális ember volt, nem egy kegyetlen, hataloméhes diktátor és ja 0%-ra vagyok tőle, de most kössem fel magam ezért? Nyilván nem vagyok "Férfi", de nő se vagyok, akkor mi vagyok? Találjunk ki több nemet a selejt megnevezésére...
2019. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

te mekkora nyomorék vagy

azt hiszed most majd rád ír minden csaj, hogy mekkora alfa vagy, teperj le te állat!?!?!

2019. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Égy férfi miért nevez egy másik férfit pasinak? Nők szokták inkább a pasi szót használni. Bár a fene tudja, nekem furán hangzik egy férfi ember szájából...
2019. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Caesar? Biztos vagy ebben?


Inkább Belisarius.


Egyébként meg elmész te a búsba, mit érdekel az téged, hogy szűz vagyok-e, vagy sem?!? Illetve végképp nem értem, hogy miért lennék ettől rosszabb pasi.

2019. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!