Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélitek? Őszintén! (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek? Őszintén! (lent)

Figyelt kérdés

Az alábbi dolgokat ma tudtam meg a legjobb barátnőmről...

Megtaláltam totálisan véletlenül az anonim blogját, amikor nála voltam.

Egyszerűen nem tudom mit gondoljak..


A barátnőm, nevezzük Sz.-nek, egy kocsiban vesztette el a szüzességét, egy 31 éves pasival, mert félt, hogy a barátjával felsült volna az első alkalomkor.

Amikor nem volt pénze, pasikkal feküdt le, akiket a neten talált, Pénzért!! De ilyen 35-60 közötti pasikkal...

Most összejött egy fiúval, alig 2 hete, de tegnap este meg lefeküdt az unokabátyámmal..


Teljesen kifordult magából. Hihetetlen.

Kérlek őszintén írjátok le a véleményeteket, én már szavakhoz sem jutok...


2010. júl. 6. 23:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
szánalmas, buta ribi. csak egy k*rva, sztem ne barátkozz ilyenekkel. hány éves amúgy?
2010. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
18. Ő a legjobb barátnőm... :(
2010. júl. 6. 23:31
 3/27 anonim válasza:
100%

hat..szerintem is szanalmas...

es buta ezek szerint ha egy blogra talaltal ra...azert ilyen mar eleg durva...az ilyen az igazi k*va...mert ha mar penzert akkor hat en se jutok szohoz

2010. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
32%
Te sem vagy jobb mert kibeszéled. Ha nem tetszik ne beszélj vele többet de ide nem kell írni.
2010. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Ez ténylegesen k.urva. Prostituált. Engem zavar.
2010. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
*zavarna
2010. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Miért,hova írjon,iwiw üzenőfalra?Lehet,hogy az helyrerakná a csajt picit.Lehet,de nem biztos... :-)
2010. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Beszélni akarok vele. Ezzel kezdeni kell valamit. Írd meg priviben az elérhetőségét!
2010. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
írj te nekem privátot, és elküldöm a mail címét.. én egyszerűen nem bírok vele mit kezdeni..
2010. júl. 6. 23:46
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
nem a legjobb barátnőd, ha ezeket eddig nem tudtad róla...
2010. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!