Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már komolyan érdekelne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már komolyan érdekelne, hogy meddig normális a perverzió? Csak és kizárólag lányok válaszára várok!

Figyelt kérdés

Gondolok itt most olyanra, hogy megismertek valakit és már készültök randizni is.

Nagyon jól elbeszélgettetek az illetővel, volt normálisan közös téma, minden. Hívásba is beszéltetek az illetővel, sőt kamerán keresztül is láttátok.


Szóval meddig normális nektek a perverzió?

Tehát nem olyanról van szó, hogy "dugnálak, "b@ nálak" és hasonló társai, hanem normális szinten volt némi társalgás a szexről. De nem úgy, hogy most egyből ugorjon rá vagy bármi.



2019. máj. 16. 19:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Túl vagyok az exeimen. Meg amúgy se volt sok. Meg úgy nem mondtam semmi konkrétumot. Tehát nem olyan értelembe jöttek elő. Inkább csak annyi, hogy velük pl első randi után már együtt voltunk. Ebből egyik másfél évig tartott, másik 9 hónapig.

Egyébként nem istenítettem egyiket se.


Te 37%-os, idióta barom.. Apámmal élek! Ő fizet minden jellegű számlát. És mivel mondtam, hogy 7 hónapig fog itt lakni, ha menni fog a postáskodás normálisan, meg nem vesztem el a melómat, akkor 7 hónap alatt, 7x100 ezer forintot félre tudnék tenni.

Úgy se költeném el nagyon semmire.

2019. máj. 16. 22:45
 12/12 A kérdező kommentje:
Valamennyit amúgy ő is beszélt az exeiről -.-"... én sem mondtam sokkal többet tényleg. Max azt mondtam el, hogy az egyik sajnos lelkileg totálkárossá tett akkoriban.
2019. máj. 16. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!