Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mennyire jó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyire jó az őszinteség egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lehet vele menni valamire? Vagy csak a sértődés megy mindenhol?
2019. máj. 17. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ, de mindenképpen a helyes út az őszinteség.
2019. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán úgy kéne viselkedni, hogy ne legyen sértődés, ha elmondod.

Ha a kritika gyakorlásra érted, akkor mindent el lehet mondani szalonképesen és bunkó paraszt módjára is.

2019. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben őszinteség alatt nem tapintatlanságot értünk, akkor nagyon is sokra lehet vele menni.

32/f

2019. máj. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az őszinteség az alapja mindenek. Nincs olyan dolog amiről nem beszélünk. Az ős közre játszik, hogy mi poliamory kapcsolatban vagyunk. Így az őszinteség alapoza meg a teljes bizalmat.
2019. máj. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%-ban a kapcsolat alapja. Nem is értem, hogy ez miért kérdés.
2019. máj. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan kérdés, hogy sok kapcsolatban, köztük az enyémet értve is az őszinteségből csak a sértődés van. Persze, az őszinteség az alap, igen, na de ha a másik őszinte és nem durva stb akkor is megy a sértődés. Így hogy legyen az ember őszinte? Itt nem feltétlenül csak a nőkre gondolok, hanem a férfiakra is.
2019. máj. 18. 07:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha beszéltek valamiről az őszinteség fontos, viszont néha nem árt a véleményedet megtartani magadnak. (pl ha tetszik a szomszéd csaj stb)Ha megkérdezi, elmondod, de magadtól ne tegyél megjegyzéseket amik sértődéshez vezetnének. Ilyenkor jó az empátia, gondolj bele, hogy te mit éreznél fordított helyzetben.


A volt párom elmondta nekem, ha egy nő bejött neki, mert ő őszinte. Én szóltam neki, hogy borzasztóan mosogat, mert nem folyó vízben teszi hanem állóban öblítés nélkül és minden dzsuvás marad. Szépen szóltam, de nagyon megsértődött és azt mondta, soha többet nem fog mosogatni. De én meg hallgassam azt, hogy milyen jó lába van egy másik nőnek, vagy hogy milyen kár, hogy a melleim formája nem szép, megműttethetném.

2019. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát ez is elég durva. :/

Egyébként pont erről beszéltem. Pont az ilyen dolgokról, amit te leírtál. Az ember normálisan szól és a másik meg még meg van sértődve.


Én úgy érzem hogy kár őszintének lenni pont az ilyenek miatt.

2019. máj. 18. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 El kellene gondolkodnod azon, hogy miképp fejezed ki magadd.. ha bunkó paraszt módjára közlöd az mondanivalódat, akkor nem is kell csodálkozni azon, hogy megsértődnek-,-

Nem tudom, én sosem szoktam megsértődni, ha valaki jóindulatúan beszél hozzám és nem szekálni akar...

2019. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ez nem őszinteség kérdése. Szerintem meg kár kapcsolatban lenni olyannal akit nem tudsz szeretni és elfogadni a hibáival együtt. Én sosem hánytorgatom fel a páromnak, ha pocakot eresztett, vagy nem elég magas stb. Ezeket ugyanis mindenki tudja magáról. Ha megkérdezi és utána megsértődik, magának kereste a bajt. De ezeket külön megemlíteni kár lenne. Ettől még a kapcsolatnak az őszinteségen kell alapulnia.
2019. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!