Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy viselte-viseli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viselte-viseli a szingli létet nőként? És a szex mentes időszakot?

Figyelt kérdés

Január óta (akkor szakítottunk a volt párommal) egyáltalán nem foglalkoztattak ezek a kérdések komolyabban, mostanában viszont egyre inkább.

Gyakran vannak szexuális tartalmú álmaim.

És egyre jobban vágyom egy férfi közelségére, törődésére és őszinte szeretetére. Nem voltam túl szerencsés a férfiakat tekintve ezidáig, úgyhogy most már tényleg csak egy biztos és értékes férfit lennék képes az életembe engedni, de néha olyan szomorúnak érzem magam, es tanácstalannak.

El vagyok fáradva, már nem akarok keresni.

Csak egyszerűen arra vágyom, hogy most ő találjon rám.



2019. máj. 18. 09:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

#10: olyan nővel még nem találkoztam, aki dugni akar, de nem tudja megoldani.


Olyan férfi elég sok van

2019. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

Amikor tartósan egyedül voltam, egyszerűen kielégítettem magam tudtam mit kezdeni magammal, ismerem magam, meg, hogy mi kell nekem.

Férfival is van, hogy van szexmentes időszak, jelenleg van párom, de annyira rossz időszakunk van, hogy én egy hónapja magamhoz se bírok nyúlni, nem hogy hozzá... Mondjuk ez a kapcsolat bukó sajnos


30n

2019. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Én nagyon jól elvoltam szex nélkül :)
2019. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos én sem voltam eddig túl szerencsés férfiakkal, ezért inkább nem erőltetem az ismerkedést. Utoljára 7 hónapja voltam együtt pasival, az sem volt egy nagy élmény, ráadásul az úriembernek mint kiderült, merevedési gondjai voltak, amit nem is akart nagyon kezeltetni, plusz fel sem akart vállalni. Én ezek után azt mondtam, hogy elég volt, maradok inkább egyedül. Persze, rossz társ nélkül, de nem akarok még egy ramaty, értelmetlen kapcsolatot. A szex sem hiányzik igazán. Amúgy néha nekem is vannak erotikus álmaim, de ettől nem kívánom jobban a szexet.
2019. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%

#10 Tisztázzunk egy-két dolgot:

- A kolléganőid csak a saját nevükben nyilatkozhattak. Nem tudsz messzemenő következtetést levonni 5-10 de akár 100 nő véleménye alapján sem.

- A kolléganőid akár lódíthattak is.

- Félre is érthettétek egymást. Nyilván ha van párom, akkor rendszeresen kívánom, ha nincs, akkor nem annyira, hiszen nekem érzelmek kellenek a szexhez. És ezzel valóban sok nő így van. De! Ez nem jelenti azt hogy ne masztiznának akár naponta is, ezt pedig nem fogják neked bevallani, ez olyan dolog, hogy csak névtelenül vállaljuk fel, a barátnőimmel sem beszélünk róla soha.


Én 5 éve váltam el, azóta volt egy másfél éves szex kapcsolatom (ami csak azért tartott eddig, mert én beleszerettem) és egyszer egy próbálkozás, de ott kölcsönös érzelmek híján kifulladt nálam a dolog kb 3 hónap után. ( a férfi bírta volna folytatni érzelmek nélkül is, mégis nekem volt nagyobb libidóm. Nem ezen múlik)

Most jól elvagyok egyedül, persze hiányzik egy társ, de annyira nem, hogy belemenjek valami szükség-kapcsolatba.

2019. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak akkor talál rad bárki ha jársz társaságba.
2019. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Járok társaságba, de valahogy sosem olyan férfiak próbálnak a közelébe “férkőzni”, akik számomra is megnyerőek és tetszenek külsőre- elsőre.

Ráaldásul mint írtam is, eddig nem igen foglalkoztatott ez.

2019. máj. 18. 13:18
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt időszakom amikorabszolut nem hiányzott a szex.Páréve viszont fontos.Van akivel összejárunk,jelentkező is akad.Szeretnék én is párt találni,de valahogy nem jön össze.Akárkivel azért nem szexelek.Kémia mindenképpen kell.
2019. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!