Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ünneplitek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ünneplitek a párotok születésnapját?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt a születésnapom. A páromnak este mondtam, hogy ma van. Akkor annyit mondott, hogy "ja, boldog születésnapot". Nem kreálok problémát, de én a szülinapokat ünnepnek érzem. Nem várok nagy ajándékokat, csak mégis ünnepeltnek érezzem magam. Ő aznap a focis haverjaival volt (mint szinte mindig) egyedül elmentem és ittam egy szülinapi kávét egy szép helyen. Nem vagyunk már gyerekek (harmincas vége) de nekem jól esne az ünneplés. De mégis olyan bután venné ki magát, ha azt mondanám, hogy születésnapom van lepjél meg valamivel. Szerintetek mit lehet ilyenkor mondani? Tavaly mondtam neki, hogy sajnálom, hogy a születésnapom pont olyan nap volt, mint a többi, de idén sem alakult másképp. Csak felfújom ezt az ügyet és gyerekesen viselkedem?

2019. máj. 18. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Igen, az övét ünnepelném, a sajátomat viszont nem.
2019. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is felszedted a szemetet az ut szelerol...
2019. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egész évben csak azt az egyet, a szülinapját. Nem elfelejthető, mivel december 6
2019. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a heten volt a szuletesnapom, eletemben eloszor szabit vettem ki ra, mert nagy vagyam volt h ha munkanap, aznap ne kelljen bent szivni. 2 nappal elotte szolt a parom h nem akarta elarulni, de o is kivett egy nap szabit h velem toltse. Reggeli egy aprocska torta volt amit a gyerkocokkel elfogyasztottunk.Megkegyelmezett az idojaras es aznap ragyogo napsutes (kulfoldon elunk), besetaltunk a varosba egy kavezoba, nyugiban megittuk, valasztottam egy uticelt es megneztunk egy gyonyoru varat. Ott megebedeltunk, hazaertunk mire a gyerkocok vegeztek suliban/oviban. Sok sggfej volt mar az eletemben, sok elrontott szulinap, nem szeretem ha korbeunnepelnek, de ez ugy volt szep ahogy volt. A baratnomnek valami hasonloban volt resze elozo nap, ot Szentedrere vitte a parja es bobozni. Mi is 40hez vagyunk kozelebb mint 30.

Mindezekkel nem kerkedni akartam hanem h lasd h igy is lehet, vannak normalis figyelmes ferfiak es szerintem nem kotelezo egy olyan ember mellett elned aki egy ilyen alap dologra sem figyel mint h a parja a szuletesnapjan egy picit boldogabb legyen. Gondold at kerlek amit irtam, mert ez az ember soha (!) nem fogja megadni neked ezt. Pedig megerdemelned! Kivanom h a kovetkezo szulinapod ezt felulmulja egy uj ferfi oldalan. Lehetseges!

2019. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagy feneket kerítek a szülinapjának, holott őt nem izgatja. De olyankor főzök neki, tortát sütök, plusz kap tőlem valami személyes ajándékot, amit tudom, hogy imádni fog.


Hát az én szülinapom ebből a szempontból egy fos. Ajándékot kaptam tőle, amiért nagyon hálás vagyok neki és imádom, de konkrétan a szülinapi ünneplés abból állt, hogy én hívtam meg pizzázni egy plázában, utána meg ott aludtunk náluk(ami akkor rendszeres volt hétvégente). Tehát egy full sima nap semmi extra. Jobban örültem volna egy kis ünneplésnek :(

2019. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző nap délután megsütjük a lányainkkal a tortát, bepácoljuk az oldalast (a kedvenc kajája). Az én ajándék kb egy hónappal előbb már megvan, a gyerekekkel max 1 hétig készülődünk, nehogy kikotyogják. 😊 Nálunk az a szokás a kapcsolatunk legelejétől, hogy kettesben, éjfélkor köszöntjük fel egymást, így ha elaludtak a lányok, kiválasztunk egy filmet, mellé chips v popcorn, aztán éjfélkor kettesben ajándékozunk, összebújunk, stb. Másnap délután van a gyerekekkel együtt tortavágás, ők is átadják az ajándékaikat, stb.


Az én szülinapom is hasonlóan alakul, annyi különbséggel, h én töltött káposztát kapok (a férjem főzi) és általában aznap veszi meg az ajándékot, mert mindig halogatja. 😄

2019. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felesleges megkérdezned, hogy mások mit ünnepelnek, vagy mit nem. Én utálnám, ha a párom meg akarná ünnepeltetni velem a születésnapomat. Gondolom, nem neveznéd figyelmetlennek vagy parasztnak azt a pasit, aki hajlandó lenne igazodni ehhez az igényemhez.

NEKED viszont fontos ez a nap, szóval kénytelen leszel ezt megmondani neki kerek perec (vagy szakítani).

2019. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!