Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Mit gondoltok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Mit gondoltok ha a pasi visel dioptriás szemüveget?

Figyelt kérdés

A szemüveg valójában nem is olyan fontos, mert látnék anélkül is(szal nem hordom kintre)... de pl. távoli személyek felismerésére jól jönne, de félek ha felveszem akkor nem lesz az a kisugárzásom, mint szemüveg nélkül :S

És ha mégis bejön a szemüveg akkor kb. milyen legyen a keret?:O

Előre is nagyon szépen köszönöm a NORMÁLIS válaszokat :)


2010. júl. 7. 09:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Millió férfi visel dioptriás szemüveget.Sztk keretes sztem nem néz ki a legjobban:D ma már lehet annyi keretet találni, mint a fene...Természetesen úgy kell válogatni, hogy mi áll jól.

Az én barátom is szemüveges, de így még szexibbnek is néz ki:P


17/L

2010. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, erre voltam kíváncsi. 1. normális válasz..tényleg köszi :D
2010. júl. 7. 09:58
 13/24 A kérdező kommentje:
9:54nek is köszönöm :)
2010. júl. 7. 09:59
 14/24 anonim ***** válasza:

Ha nem hordod akkor romlani fog a szemed ...

Fú komolyan már

2010. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Amilyen a kérdés, olyan a válasz.

________


Előttem lévőnek igaza van.

2010. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
8 éve van szemüvegem, azóta negyed dioptriát romlott..mondhatom, ez hatalmas. 2évig hordtam mindenhová (kintre is) az első kettő évben, és akkor romlott az a negyed dioptria ha hiszed ha nem...
2010. júl. 7. 10:28
 17/24 anonim válasza:
Nyugi nem gáz, Persze ez attól is függ, hogy hogy nézel ki egyébbként. Ronthat is, javíthat is, de ezt csak az fogja észrevenni aki előtte is ismert. ha új emberekkel találkozol szemüvegesként azoknak az a kinézet lesz az átlagos. És egyébbként is általában kicsit inteligensebb karaktert kölcsönöz a viselőjének. Szal fel a fejjel!
2010. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem 0,75-ös és 0,5-ös szemüvegem volt, nem állt jól, elkezdtem nem hordani és megjavult a szemem. Bár ez totál egyén függő. Nekem nem tetszik a szemüveg, se fiúnak, se lánynak, kicsit elrejti az illető szemét... Kontaktlencse.
2010. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Na én meg csaj vagyok és szemüveges :D hihetetlenül utálom, de azt mondják h jól áll nagyon.egy ismerősöm pedig azt mondta h soha ne vegyem le, mert nagyon vonzó. ;)úgyhogy kezdek beletörődni :D sztem pasiknál cuki *-* csak válassz egy olyan keretet magadnak, ami jól áll :D és akkor húú de aranyos lehetsz ;) :$
2010. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Berny18 ***** válasza:
barátomnak is van szemüvege és irtó cukin nézz ki :)
2010. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!