Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Mit gondoltok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Mit gondoltok ha a pasi visel dioptriás szemüveget?

Figyelt kérdés

A szemüveg valójában nem is olyan fontos, mert látnék anélkül is(szal nem hordom kintre)... de pl. távoli személyek felismerésére jól jönne, de félek ha felveszem akkor nem lesz az a kisugárzásom, mint szemüveg nélkül :S

És ha mégis bejön a szemüveg akkor kb. milyen legyen a keret?:O

Előre is nagyon szépen köszönöm a NORMÁLIS válaszokat :)


2010. júl. 7. 09:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Jaaaa normális választ akarsz? Én bíztatni akartalak, h hordd, de akkor ok.

A legtöbb szemüveges pasinak überkocka feje van és még ha jól is néz ki nem szívesen kezdenék vele, mert az az első benyomásom, gondolatom hogy egész nap a számítógépét b@szogatja.

Pfff.

2010. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Tudjátok, köszönöm a válaszokat, és tegnap volt egy kérdés, h a lányok miért választanak idősebb pasit maguknak... és ott ugye voltak kisebb-nagyobb viták fiúk és lányok közt, hogy a lányok gondolkodása komolyabb, és a fiúk később komolyodnak. Hát a példát itt is meg lehet nézni, mert normális választ lányok adtak, amiket nagyon szépen köszönök...de egyben már kezdem sajnálni őket, hogy ennyi komolytalan fiú van, akik egy ilyen témához csak hülyeségeket tudnak hozzászólni-szóval látszik h ki az érettebb, nincs vita, pedig én is fiú vagyok, de be kell valljam-és nem nyalizásból. Köszike:)


17/f

2010. júl. 7. 12:15
 23/24 anonim ***** válasza:

Bírom a szemüveges srácokat,olyan kis kocka beütésük van:D

Nekem 3 éve van szemüvegem,mindenki azt mondja jól áll. Rengeteg emberen "javít" egy jól megválasztott szemüveg, legalábbis szerintem.

15/L

2010. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nagyon benézted én lány vagyok.

ÜBERKOCKA looser vagy!!! :P

2010. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!