Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tömören a történet: húzza az agyamat, durván, lényegretörően flörtöl már 3 hónapja. Néha én is viszonzom, de csak finoman, mert a munkatársam, és nagy a korkülönbség. Nagyon kedves és jó ember amúgy.

Más velem mint a többi kollégámmal. Nem lép konkrétat, úgy gondolom a korkülönbség miatt. Egy kivüláló személy szerint (aki érzi köztünk a szikrát) nekem kéne lépnem, de nem tudom hogyan tegyem meg. Nagyon szeretem őt. Mit tegyek?

Érzem, hogy szeretné ő is, meg én is, de félek, hogyha én kezdeményezek nőként, attól megijed, vagy utána már kellemetlen lesz együtt dolgozni.

Kérlek segítsetek! Nagyon nem jó így együtt dolgozni..

23/n



2019. máj. 20. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Egy nő sosem kezdemenyez! De ha te azt akarod hogy rib...nak nézzel, csak hajrá!
2019. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Megijed... xD Hagyd békén a bácsit, jobban jársz.
2019. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Adj neki finom jeleket.
2019. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lilla64 ***** válasza:
44%

Most már a nők is kezdeményeznek,nem a középkorban élünk.Ha szereted egy próbát megér.

Sok sikert!

2019. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha megint flörtöl veled, kacsints rá, fogadd a flörtjét, de ennél többet én nem tennék. Akár bevalljál a pasik akár nem, szeretnek meghódítani egy nőt, és azzal, hogy kezdeményezel megakadályozod őket. De ha ő kedeményez menj bele a játékba, ha tetszik neked
2019. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rockarc ***** válasza:

Konnyen lehet szeditgetni a lanyokat azzal a mennyisegu elettapasztalattal, ami a korkulonbsegbol adodik. Konnyu vonzodni egy ferfihoz, aki joval bolcsebbnek tunik hozzad kepest. Biztos lehetsz benne, hogy latja rajtad, hogy bejossz neki.


De! Itt hozzatennem, hogy minel nagyobb a korkulonbseg koztetek, annal kevesbe van jovotok. Ne a jelenre koncentralj, ha dontest hozol.


43F

2019. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon szereted őt??? Hát ezt meg hogy??? Nem is ismered, csupán kollégák vagytok.
2019. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Csatlakozom 7-eshez. Nagyon szereted őt??? Hé, ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória! Ha valóban "szereted őt", tedd át a kérdést a tinikhez.
2019. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 6 Mindig nagyon jókat ír! :)


Én is némileg hasonló helyzetbe csöppentem a munkahelyemen, bár csak most lett egyértelmű nekem, hogy ez már nem puszta közvetlenség a részéről/barátkozás, hanem flört. (Én is 25-30 között vagyok, a pasi 40-es. Sőt még a gyerekéről is beszéltünk múltkor pár szót, ritkán találkozunk, szóval tényleg ennyi volt a dolog nálam, hogy kedvelem.)


Nem tudom, van-e felesége vagy elvált, feltételeztem hiszen úgy is gondolom házas, korkülönbség is van, vonzó és szimpatikus a stílusa nagyon, de nem akarok/akartam semmit.


Aztán egy ártatlan kis viccelődés után külön nekem írt, és most levelezgetünk, semmi konkrét, de látom, hogy jobban érdeklem, és kedvesebb hangvételben ír, érdeklődik.


Ez elég necces így a munka és a magánélet miatt is, még ha nem is közvetlen kollégák vagyunk.

Viszont, mint láthatod, ő is lépett felém! Nagyon meglepődtem, mert mi is ritkán beszélünk, nem flörtöltünk ezelőtt soha, most is csak viccelődtem valamivel, mint bárkivel, ami után flörtösen beszélgetést kezdeményezett. Ha szinglik lennénk mindketten, durván le tudtam volna csapni már 1-2 magaslabdát, de a józan észre hallgatok.


Ti ráadásul együtt is dolgoztok, én nem bonyolódnék bele... Ha érzed, hogy nem tudod tartani a határt, inkább kerüld, mert a munkahelyen kb mindenkiről pletykálnak eleve, és ezt szerintem a férfi sem akarja esetedben. Ez is lehet egy oka hogy nem lép. ( A többi mellett, mint pl korkülönbség)

2019. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!