Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek egy 170-172 cm magas lány az nagyon magasnak számít (Mo-n)? Van akinek kifejezetten az ilyen magas lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
#10 nem a magasságod nehezíti a pártalálást.
2019. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez anyám magassága, úgyhogy nálam kb. ez az etalon.
2019. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy tök átlagos magasság. (Amivel semmi baj nincs.) És most nem matekozás alapján mondom, hogy a népességen belül mi az átlag, stb. Hanem ránézés alapján. A magas nő az olyan 180 cm-nél kezdődik. Olyan 170 körültől mondom azt, hogy átlagos, a 15x, 16x pedig alacsony.


197 cm-es férfi vagyok.

2019. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 xKakashix ***** válasza:
68%
Nagyon magasnak nem mondanám, én egy 173cm magas vagyok és a legmagasabb barátnőm 170cm magas volt, de mindenképp a magasabb kategóriába tartozik, igazából amíg nem magasabb nálam a lány addig engem nem zavar :D megmondom őszintén nekem az alacsonyabb lányok jobban bejönnek így elsőre, de végül úgy sem a magasság fog döntetni egy kapcsolatban szóval ilyen szempontból meg teljesen mindegy, annyi, hogy mondjuk egy 180cm magas csaj mellett elég viccesen néznék ki :D de 170-172cm-el nincs semmi gond
2019. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#11 választ le lehet pontozni, de attól még tény marad, hogy nagyon nem az ilyen dolgok nehezítik a pártalálást.

Persze, a saját korlátaival, felszínességével senki sem szeret szembesülni, de ha nem lenne kezed-lábad, vak vagy dawn-kóros lennél, na az nehezítené. A magasságod nem, mert az csak téged foglalkoztat, te nehezíted meg magadnak.


Sok srác és lány panaszkodik, hogy az akacsonysága/magassága/ducisága/véznasága stb stb miatt nem talál párt.

Mégis; a gyakori univerzumán kívül az életben minden nap látni ilyen duci lányokat, vézna fiúkat, alacsony fiúkat, magas lányokat, vörös hajú fiúkat (ez is rögeszme itt), stb kapcsolatban.


Ezek a problémák csak fejben vannak, de ott nagyon.

2019. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%

10.


Én 197 cm-es férfi vagyok és a fél karom odaadnám egy magas barátnőért. Egyszer voltam egy 182 cm-es lánnyal, vele isteni volt.


Rajta kívül viszont egész életemben az alacsony lányokkal találtuk meg egymást. 160-175 cm között volt minden másik nő az életemben. A legutóbbi barátnőm 160 cm volt, az előtte levő 165 cm. Most nem az, hogy az alacsonyakhoz nem vonzódom vagy nem szerettem aki alacsony barátnőim voltak, de nálam a magasság egy nagyon nagy pluszpont, zsáner, vagy tetszés, hívjuk ahogy akarjuk. Ehhez képest azt veszem észre, hogy a magas lányok szinte sosem vesznek észre, sosem néznek meg maguknak.

2019. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!