Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el manapság annyian a homoszexuális embereket?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem értek egyet azzokkal akik azt hiszik, hogy ezek az emberek rosszat tesznek. Hiszen senkinek sem ártanak azzal, hogy a saját nemükhöz vonzódnak...

Te hogy vélekedsz erről?


2010. júl. 7. 13:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Természetellenes.
2010. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jó lehet, hogy természetellenes da ha így érzik jól magukat? Te sem aludnál kemény matracon ha a puhát szereted.. csak, mert a puha természetellenes.. vagy igen?
2010. júl. 7. 13:18
 3/25 anonim ***** válasza:

Régen sokkal jobban elítélték, mint manapság! Üldözték, büntették, kényszergyógykezelék őket egyes helyeken. Manapság ebben az elvadult liberalizmusban átestünk a ló túlsó oldaálra, ma inkább dicsőség homokosnak lenni. Sok exhibicionista meg szeretni meglovagolni ezt és rózsaszín boában, bőrtangában etc. vonaglik a felvonulásokon és ez sokakban vált ki ellenérzéseket.


Nekem az az égvilágon semmi bajom nincs a homokosokkal, amíg a négy fal között tartják a szexualitásukat, pont úgy, ahogy én.


25/L

2010. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
azért mert undorító és igen, természetellenes. miközben a puha matrac nem az. egyébként pedig ez nem olyan h én most meleg vagyok de rossz nekem. ezt mindenki maga dönti el. és azért utálják őket mert ahelyett h meghuzák otthon magukat és ott csinálnák a ....dolgaikat, hirdetik is h ők milyen királyak, meg nyaljuk ki a seggüket. hát kapják be. fel kéne gyujtani mindet aki hrdeti. aki kussol azt megtűröm bár nem értek vele egyet
2010. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
*meghúznák
2010. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekem különösebben nincs gondom velük, bár ha belegondolok, némileg undorítónak találom. (Ha nem vonulnának fel minden évben, sokkal jobb lenne a megítélése szerintem. Csak magukat szeparálják el vele, úgyhogy azt nem is értem.)
2010. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert a meleget utálni a legmenőbb dolog a világon... :/ Halál komolyan mondom! Olvasgassátok az oldalt, és rá fogtok jönni. Minél jobban utálja valaki a melegeket, annál nagyobb királyistencsászár.
2010. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ha a legjobb barátotok is meleg lenne így gondolkodnátok?

És most ne mondjátok azt, hogy soha nem is fogtok szóba állni egy meleggel sem, mert nem mindegyiken látszik, hogy az..

én sem gondoltam volna a legjobb barátomról, hogy az és tegnap előtt még is kiderűlt. És csak azért nem mondta el senkinek mert azt hiszi (hitte), hogy mindenki annyira sekélyes vadállat, hogy szíveszerint kiirtaná ez összes meleg férfit..

2010. júl. 7. 13:30
 9/25 nem vagyok hülye! válasza:
Mert b*zik, azért!
2010. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Hmm... igazán érdekes. Szerintem érdemi választ senki nem tudott adni.


Ókor. Természetes volt. És egyébként is, mit nevezünk "természetellenes"-nek? Én most is itt tüsszögök az allergiától, és szedem az antihisztamint. Ez is természetellenes. Meg kéne dögölnöm, hogy ne örökítsem tovább a rossz gént.


Ne nyilvánosan csinálják? Miért, a hetero párok d*ghatnak úton-útfélen? Nagyon sok minden van, amit meg én nem szeretnék látni, tehát kéretik mellőzni a következőket: plázacica, nyitott száj, izzadtságszag, kisgyerek. Ezeket nem akarom látni.


Az állatok közt is létezik a homoszexualitás. A meleg pingvinpár is nevelt egy kiscsibét, és az nem lett meleg. És érdekes módon a többi pingvin nem utálta ki őket.

Arról az elméletről is hallottam, hogy a homoszexualitás azért alakul ki, hogy visszafogja a populáció növekedését.


És igaz, mivel az élet nem egy Hollywood-i sztereotípiákkal átitatott film, valószínűleg nem fog sütni valakiről, hogy meleg/leszbikus.


De sokkal könnyebb egy képzelt morális magaslatról ítélkezni, mint megismerni és elfogadni.

23/L

2010. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!