Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el manapság annyian a homoszexuális embereket?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem értek egyet azzokkal akik azt hiszik, hogy ezek az emberek rosszat tesznek. Hiszen senkinek sem ártanak azzal, hogy a saját nemükhöz vonzódnak...

Te hogy vélekedsz erről?


2010. júl. 7. 13:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Most akkor én is nyíltan vállalhatom a kapcsolatomat a kis ovis Petikével? :)


42/F


---

ha ovis petike is tudatában lenne mi is ez..csakhogy nincs anyi élettapasztalata, hogy tudatában legyen(ált)



A Bodri múltkor megcsinált engem. Ez már szerelem?


19/L


---

lehet az csak a) ne kiabáld szét b) törvényileg nem ismerik el...de miért ne ha bodri élvezi hogy egy embert dughat -.-"



Magamra kentem a kakimat, és élveztem.


26/F


naés? hajrá hozzá



ezek is olyan dolgok hogy ha kölcsönös, és nem híreszteli az ember, miért ne


a melegekkel semmi baj, csak ne volnuljanak, mert az provokáció. nem azért mert gusztustalan, koránt sem. azért mert a csoport/falka/nagytöbbség nem ilyen és csak őket akarják provokálni/ felkelteni a figyelmüket, ha ez csak a szerelemről szólna a melegek részéről akkor nem vonulnának...az persze ok hogy egy meleg pár pl miért ne házasodhatna, és részesülhetne családi kedvzményekben, ok ezért ok a vonulás, de másért nem.



szabadakarat..ez a lényeg, és mindenkinek joga van hozzá.

2010. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
ha egy barátomrol kiderülne hogy meleg, szerintem első ízban azt mondanám h WTF??? aztán 10-20 perc csodálkozás és kiakadás után kedvesen megpróbálnám lebeszélni róla
2010. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
*ízben
2010. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Hát én is rácsodálkoztam, de mivel imádom és szeretem és ha így érzi jól magát akkor engem nem zavar..
2010. júl. 8. 17:11
 25/25 anonim ***** válasza:
szerintem akor is fujj
2010. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!