Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, olyan lánnyal összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, olyan lánnyal összejönnétek, aki időnként úgy viselkedik mint egy 5 éves? Szó szerint

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
4-5 évest csak kicsiben tudok elképzelni. Anyák napi verset szokott szavalni? Leesik a mászókáról? Vagy mit csinál? Nem tudnád leírni konkrétabb esetekkel?
2019. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem épeszű ember nem kezd az ilyennel, és amúgy meg az illetőt a saját érdekében is alaposan ki kellene vizsgáltatni.
2019. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

5 éves lányom van, szerintem felnőttek nem viselkednek úgy, mint ő.


Az, ha egy fiatalabb lány játszik, teljesen normális, a hatvanasok is szoktak. Ugyanez a gagyogással, borzasztó nehéz levetkőzni. A hiszti kor és nem független, stresszkezelés a legtöbb embernek nehezen megy, ilyenkor mindenki máshogy hisztizik. Van, aki puffog magában, más szétpüföli a berendezési tárgyakat, a többség kiabál.

2019. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Rácsodálkozni én épp tegnap csodálkoztam rá a plazmasugárra, ami elpárologtatja a szöveteket(egyszerű mandulaműtét..)


A durcázás pedig a sértettség érzés helytelen kezelése, ebben is kevés a profi.


Szóval ennyi alapján semmi gond a lánnyal.


Majd, ha ráüt másokra, vagy beléjükharap, mint egy 4-5 éves, esetleg annyira gyengén fogalmaz, vagy bepisil, ha rosszat álmodik lehet hasonlítgatni..


Ezek a tulajdonságok minden felnőttben benne vannak.

2019. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
93%
Mármint ezt fejtsd ki, légyszíves. Beszélgetünk és hirtelen elkezd sólisztgyurmázni? Vagy, mi?
2019. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!