Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoljak, ha azt mondjàk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak, ha azt mondjàk: “ szerintem ki is fogja fejezni, hogy tetszel neki”?

Figyelt kérdés

Magyarázat:


van egy férfi, akivel már egy ideje beszélgetek és nagyon egy hullámhosszon vagyunk, ebbe nem is mennék bele, a lényeg, hogy minden szuper, de mèg nem volt semmi konkrét, csak amolyan barátkozás, mélyebb szinten. Meg persze úgy érzem, kölcsönös a vonzalom is.


Egyik közös ismerősünk mondta nekem nemrég: : “ szerintem ki is fogja fejezni, hogy tetszel neki”



Kérdés:


Nyilván, van ötletem, de érdekelne, hogy a ti szótáratokban milyen az, ha egy férfi “ kifejezi” hogy tetszetek neki? Ez szóban, vagy tettekben történik? Mit mond, vagy tesz, aki “ kifejezi” ?



Köszi, ha valaki megosztja az álláspontját.


39N 42 F


2019. máj. 25. 02:50
 1/10 A kérdező kommentje:

nem olyanra gondolok, hogy : csinos vagy, jól nézel ki stb , mert ezzel csak utal rá.


De milyen az, amikor “ kifejezi “ a férfi?

2019. máj. 25. 02:52
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

39 éves nőként hány férfival voltál és ők hogy fejezték ki a dolgot?

(Az ilyen jellegű kérdéseket érdemes lenne elolvasni azoknak, akik folyamatosan azt hangoztatják, hogy a huszonéves férfiak mennyire éretlenek, bezzeg a nők...)

2019. máj. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nekem egy se, ugyanis mind csak utalt rá. pl nézés, mosoly, bókok, érdeklődés, stb, ilyen általànos dolgok. De ezzel nem fejezi ki azt, hogy tetszem neki, ezzel csak utal rá. Valamint ezek tipikus dolgok.


Ezekkel nem foglalkozom, mert millió férfi bókol nekem és figyelmes velem.

Ezek semmiségek.


Azt kérdeztem, hogy a TI szótáratokban, SZÁMOTOKRA miben nyilvánul meg, ha egy férfi KIFEJEZI ?



Melyik szót nem érted, maflácskám? :-)



( érdemes lenne szövegértelmezési-tanfolyamra beiratkozni )



Ha valaki megérti a kérdést és tud is válaszolni, az csodaszámba fog menni ezen az oldalon. Várunk türelemmel.

2019. máj. 25. 04:01
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Szóval 39 éves nőként még egy férfival sem voltál? :D


Szívesen beiratkoznék szövegértelmezési tanfolyamra. Ajánlanál párat, amit olyanoknak szánnak, akiknek az írását iskolásként versenyre küldték, suliban az órai vitákat sorban nyerte, majdnem újságíró lett, pártok is kérték már fel és jelenleg blogol? Az egómért lehet támadni, de a szövegértelmezésemért nem.


És igen, a pillantások is hozzátartoznak a dologhoz. Az más kérdés, hogyha valakit ennél tovább nem engedsz, akkor értelemszerűen máshogy nem fogja kimutatni az érzéseit. Ha pedig továbbengedsz, akkor egyénfüggő a dolog. Én pl. figyelmes vagyok, érdeklődöm és hasonlók. Nincs konkrét dolog, amit feltétlenül csinálok, ez elég helyzetfüggő.

2019. máj. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Szóval 39 éves nőként még egy férfival sem voltál? :D"



Csak az Ég tudja, miből szűrted ezt le, én ugyanis nem írtam ilyet.


Az egodért valóban lehet támadni, de a szövegértelmezésedért még jobban.

Fel kell csapni a szótárat a “kifejezni“ és az

“utalni“ szavaknál, hogy az egod újra egészséges intervallumban mozogjon.

( valamint újra el kell olvasni a kiírt kérdést, hogy én MÁSOK megéléseire voltam kíváncsi, hogy másoknál mi tartozik ebbe bele )



Én épp újságíró vagyok, amiről lecsusszantál és könyvön is már túlestem, aminek a közelében sem voltál, úgyhogy az erre vonatkozó részed nehéz volt röhögés nélkül olvasni, bár amilyen szellemi szinteken blogolnak emberek... kb. látom magam előtt.



A kérdésemet nem offolom tovább analfabétákkal, írd még ki magadból a nyomorod, aztán adjunk másnak is lehetőséget. Az egod nem fogja engedni, hogy ne köpj még ide valamit, okos nőként számolok ezzel, csak le fogom sz@rni :)



A kérdésem pedig továbbra is adott, köszönöm, ha válaszol valaki.

2019. máj. 25. 05:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Már nem érdekel a kérdésemre a válasz, lefáradtam, úgyhogy bocsi annak, aki még írna, nem fogom nézni.
2019. máj. 25. 05:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Kifejezni valamit és utalni valamire szinte ugyanaz, kedves Kérdező. Az eredmény legalábbis mindenképpen. De ha 39 évesen ennyire éretlen és tapasztalatlan vagy, miért nem kérdezed meg az ismerősödet hogy mire gondolt?
2019. máj. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na most olvastam a további ideböfögéseidet. Sírva röhögök rajtad :-D méghogy okos nő. :-D 39 évesen olyan sötét vagy mint a fekete éjszaka. Rém ostoba vagy. Okos nő egyrészt nem kérdez ekkora baromságot 39 évesen, másrészt nem nyilvánul meg ilyen stílusban.
2019. máj. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősödet kérdezd, hogy miért beszél hülyeségeket, mert ennek semmi értelme. Ebből adódóan a kérdésnek sincs sokkal több.

Aki akar is valamit, elhív randizni és alakul. Ennyi. A csak tetszés ennyihez nem elég, max dugáshoz.

2019. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megdug, aztán mehetsz.
2019. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!