Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem "hajtanak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem "hajtanak" egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés
Mindig csak a sztorizgatás megy, hogy "szívem-lelkem kitettem", de a roló le van húzva. Miért gondolják, hogy így a semmin kívül lehet bármi?
2019. máj. 26. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Már elnézést, de ha képtelen vagy egy kérdést értelmesen megfogalmazni - ugyanis nem lehet megérteni, mit is akarsz kédezni, mert ez e´rtelmetlen szöveg: "sztorizgatás megy, hogy "szívem-lelkem kitettem", de a roló le van húzva" -,akkor ne csodákozz, ha veled nem akar senki kapcsolatot!
2019. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem nemi kérdés. Az emberek 80%-ának fogalma sincs, hogy mit kell tenni egy párkapcsolatért és milyen munkát kell belefektetni.

Férfi részről ne nevezzük már "hajtásnak" azt, hogy 1-2 hónapig elvisz randizni meg néha megdícséri a hajad. Ez nulla. Majd ha eltelik 10 év és ugyan úgy 100%-os munkát rak a kapcsolatba akkor már mondhatja, hogy ő tesz a kapcsolatért. Nyilván ugyan ez női részről is. De elképesztő, hogy néhány ember azt hiszi ő munkát rak a kapcsolatba csak mert a kapcsolat elején heti párszor valami tök minimum gesztust tesz a másik felé. Ennél sokkal több kell. Az emberek nagy része képtelen erre.

2019. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1. Az előző kapcsolataival példáulozik, hogy ő milyen jó parti(volt akkor), de te hiába teszed oda magad, veled hideg, rideg, kedvetlen,, lusta és frigid.

Én is szeretlek.

2019. máj. 26. 13:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem amit írsz kettes, de nem erről van szó, hanem a randikon túl még ezer meg egy gesztus, ajándék, program, kedveskedés, segítség stb, a másik részről pedig alig jön valami, az is olyan egykedvűen. Lelombozó.
2019. máj. 26. 13:38
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Abból, hogy valaki nem vonzódik hozzád, még nem következik, hogy a kapcsolataiban nem teszi oda magát.
2019. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akihez nem vonzódik, azzal miért van párkapcsolatban? A kérdésre válszoljatok miért lehet ez, mit kéne tenni, hogy normálisan működjön.
2019. máj. 26. 13:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha ez kiderült, hogy szarik a fejedre, te miért vagy vele kapcsolatban továbbra is?
2019. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Ez mind kommunikáció kérdése... Persze szintén alig van olyan ember aki képes megfelelő kommunikációra.

A párod nem lát a fejedbe. Ezekről az igényekről meg hogy ki mit szeret már régen beszélni kellett volna, már azelőtt kellett volna, hogy összejöttetek. Magától nem fogja tudni, hogy te milyen gesztusokat vársz el. Ezeket kölcsönös, folyamatos kommunikációval kell a pár tagjainak tudatni egymással.

2019. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem hajtanak egy kapcsolatért, mert körbenyaljátok a valagát a buta libáknak. Aki meg szeret, azt levegőnek nézitek. Ennyi. Nem kell ezt túlragozni. Nyisd ki egy kicsit a szemed és nézz körül. Biztos vagyok abban, hogy a környezetedben minimum 1 olyan lány biztosan van, aki szívesen "hajtana" érted, csak te teszel rá.

Minek rohantok ilyen debilek után? Engem meg mindig ugródeszkának használtak a pasik szinte. Titeket le kell tojni jó magasról. :D

2019. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele, de ezeket a feleslegesnek bizonyuló köröket szívesen kihagynám, mert azért el tudnak venni pár hónapot-évet az ember idejéből. Igaz van benne saját tapasztalat is, de általánosságban is gyakran hallok erre panaszt. A magam nevében meg csak annyit, hogy olyanokkal szoktam foglalkozni, aki minimálisan vevő rám, aki ilyen szégyenlősebb, azt valóban nem veszem észre, mivel azt hiszem nem érdeklem.
2019. máj. 26. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!