Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog vagy boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagy boldogtalan párkapcsolatban/házasságban élsz?

Figyelt kérdés

Hogyan jellemeznéd?

Ha boldogtalan, miben rossz?


2019. máj. 26. 17:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
"más férfibe vagyok szerelmes. " - éééés bejött a képbe a fiatalabb, izmosabb kan verzió :D
2019. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Fruzs33 ***** válasza:
81%

Együtt élunk 5 hónapja az élettársammal.1-2 nehezebb időszak után már működik a harmónia.Mindent megbeszélünk,nemcsak társként,hanem barátként is tekintünk egymásra.Szexuális életünk változatos,felemelő.Dícsérjük,erősítjük és támogatjuk egymást tisztelettel,és megbecsüléssel.

19/L ő 23/F

2019. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon boldog házasságban élek 36 éve.

A kezdeti nagy szerelem egyáltalán nem múlt el, sőt, inkább erősödött, elmélyült az évek során. Nagyon szeretjük egymást. A férjem a mindenem, össze vagyunk forrva, egy a szívünk, lelkünk. Most is izgalmas, most is mindig új, mindig változatos a kapcsolatunk, és az intimitás is ugyanolyan szenvedélyesen megvan.

A szex amúgy egy kapcsolat hőfokmérője. Ha ott gondok támadnak vagy ritkulni kezd, az mindig vészjelzés egy kapcsolatra nézve!

2019. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
11-es, hát nem egészen, mert 10 évvel idősebb a férjemnél és 8 évvel idősebb nálam. Tény, hogy magasabb és valamivel izmosabb. Jó pasi, azt aláírom, a legjobb pasi, akit valaha láttam. De a férjemet is annak láttam sok éven át.
2019. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
10 éve tart, unalmas, egyhangú, nincs már benne különösebben semmilyen vágy. Ettől még emberileg szeretjük egymást, és szeretünk együtt lenni, de ha valamelyikük szakítani akarna, biztos, hogy a másik simán rábólintana.
2019. jún. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37 éve tart, csendes, nyugodt, talàn picit unalmas, de a mai napig minden nap mosollyal, puszival köszöntjük egymàst. Sokat tudunk nevetni, beszélgetni. Szeret kényeztetni, én szeretek bújni. Figyelünk egymàsra. Szex is van még, bàr csak havi kettő. Én boldognak nevezném.
2019. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!