Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek az egyeduli lehetöségeim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az egyeduli lehetöségeim, éljek velük?

Figyelt kérdés

Vagyis ismerkedek es a pasik röviden közlik hogy szexet akarnak

Ha ezt nem adom meg , elmennek , ha megadom akkor is

Nemhogy rosszul választok , mert SENKI emberfia nem szól egy emberi szót , nem akar baratnöjenek , ha sms eznek akkor ruhátlan , melltartó nélkuli fotókat akarnak . Kb ennyi erdekli öket

Ez megy évek óta . Nem arról van szó , hogy bezzeg nem becsulöm a jót , mert mindneki ennyit akar es ezek a ferfiak megcsak atlagosnak is alig mondatóak , tehat nem arról van szó , hogy magasra nyúlok .

Nem iszom , nem vagyok kacérkodó , komoly vagyok

Ha visszautasitom öket , akkor szex sincs , ha meg nem utasitom vissza , borzasztóan érzem magam utána

41 eves nö


2019. máj. 26. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Hasonló dolgokat tapasztalok én is.Persze nem akarok mindenáron valakivel együtt lenni.Néha azért jól esne valakivel közösen időt tölteni szexen kívül is.Komoly vagyok én is nem vagyok könnyűvérű.Voltam társkeresőn,de töröltem magam.Talán két pasi volt aki nem kért pucér képeket.Az egyikkel sokat beszélgettünk,de mivel halogatta a találkozást én leépítettem.A másikkal jó volt együtt lenni,de ő is csak szexet akart.Pedig nagyon jól kijönnénk egymással. Sokat beszélgettünk, megkedveltem.Már nincs is kedvem ismerkedni.Jelentkező mindig van ,de én nem tudok így váltani.Ma ez holnap az.Szerintem nem bennünk van a hiba.
2019. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért mész bele a szexbe, ha nem is akarod és nem is élvezed?

Évek óta ez megy? Kb hány férfival ismerkedtél azóta? Azt nehéz elképzelni, hogy a sok között egy normális nem volt. Valamit biztosan rosszul csinálsz, ha másért nem, mert pont az kerül el, akit te akarsz.

Egy nagyon mély önvizsgálat kell, hogy megtaláld a hibát.

Őszintén szólva az se sokat segít, hogy 41 éves vagy.

Lehet, hogy az lenne a legegyszerűbb, ha nem te ismerkedsz. Így az menne csak oda, akit tényleg te érdekelsz.

2019. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj nekem:) Velem tudsz beszélgetni vagy nem tudom mit akarsz:)
2019. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen lehetőség?

Nyugodtan töröltetheted újra és újra. Az nem lehetőség, hogy megalázod magad, elmész randira olyannal, aki csak dugni akar, te meg lefekszel vele, hátha meggondolja magát.

Még ha legalább élveznéd...De te borzasztóan érzed magad.

Mire számítasz? Hogy lesz egy pasi, aki annyira élvezi, hogy te nem élvezed, hogy feleségül vesz?


Nyugodtan sértődj meg és töröltesd a válaszokat! De amíg nem fogod fel, hogy itt te vagy hibás, addig semmi se változik.

2019. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen , okos utolsó , könnyen mondod változtass

De hogyan , ezt nem tudod te se

2019. máj. 26. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már leírtam sokszor, de ezek szerint hiába. Mondanám, hogy olvass vissza, de ugyebár törölteted az őszinte válaszokat...

Legalább írj ki egy őszinte kérdést, ázok kedvéért, akik nem ismernek fel. Milyen pasikkal ismerkedsz, hogyan, mi a vége, és hányan voltak. Lehet, már elég lenne egy ilyen számadást írni, hogy kitaláld a megfejtést.

2019. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerkednél érett gondolkodású 28 éves sráccal vagy fiatal neked?
2019. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vénlányként már nem nagyon ugathatsz, pláne nem követelőzhetsz. Akár tetszik akár nem.
2019. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!