Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ki, mit szólna ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki, mit szólna ahhoz, ha egy srác minden nap üzenetben küldene egy rózsát, és szép napot vagy estét kîvánna?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha tetszene a srác, örülnék. Ha nem, akkor semleges :D
2019. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Mèg ha egyébként tetszene is, ez nagyon sok lenne...
2019. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ez nagyon kényszeredettnek és modorosnak hangzik. Egy Ernyey Béla féle jut róla eszembe, aki fiatal csajokra csorgatja a nyálát.
2019. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Inkább ne...
2019. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, ja mondjuk nekem is akkor jönne be, ha alkalmanként csinálná, az ilyen kiszámítható, mindennapos rutin dolgoktól falra mászok.
2019. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ehh nekem túl sok lenne... nekem ez már túl rominak számít :D
2019. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha minden nap az nagyon nyomulós és túlzó lenne, egy idő után kifejezetten bosszantó.
2019. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Virtuális rózsa és közhelyek? Őszintén, még ha nagyon tetszenél, akkor is gáznak találnám. Nyálas.
2019. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha ugyanolyan giccses, klisés, csillogós, szívecskés, delfines jellegű gifek, mint amiket a 65 év feletti rokonaim szoktak nekem küldeni néha, akkor inkább nem kérek belőle egyáltalán. :D


Persze nem azt akarom mondani, hogy tilos szép napot meg szép estét kívánni, csak ez egy kicsit gépiesnek és erőltetettnek hat egy idő után. Küldj neki inkább valami szép idézetet, vagy mémet, amiről eszedbe jutott!

2019. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom én jobban örülnék ha személyesen adna virágot, és/vagy felhívna jóéjt kívánni mert ez tökösségre vall. Viszont félyszbúkon matricázni mindenki tud, még a hülye is. így elég komolytalannak és gagyinak gondolnám a pasit.
2019. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!