Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha csak én írom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha csak én írom egy lánynak hogy hiányzik amire azt írja hogy én is neki de ő magától sosem írja? 24/F

Figyelt kérdés

2019. máj. 28. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ne hisztizz mert még a végén azt gondolom, nem lánynak írtad.
2019. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lilla64 ***** válasza:
100%
Igen,teljesen normális.Akkor lenne baj,ha azt irná,hogy te nem hiányzol neki.
2019. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Esküszöm bármire, hogy tegnap elalvás előtt gondolkoztam azon, hogy még egy darabig várok mielőtt újra elkezdenék ismerkedni, mert ilyen dumakkal engem a férfiak az őrületbe kergetnének és félek, hogy túl sok aki ilyen hülyeségeken hisztizős.

Na megerősítettél, hogy tényleg várjak picit még. Még a kérdés olvasása is irritált.

2019. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Én talán 5 év alatt egyszer mondtam a páromnak, ha változik majd szólok.
2019. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az. En senkinek nem szoktam ilyet, írni vagy mondani mert nem igazán érzem a hiányt. Nagyin ritkán érzek olyat hogy valaki hianyzik.
2019. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hisztizés volt csak pont a lányoknak gondja ha a fiú nem fejezi ki az érzéseit. Ha kifejezi és 3 hetente azt írja hiányzol akkor meg már egyből hisztizős P*CS lesz. Nekem jó érzés lenne olvasni ezt a lánytól de sajna sosem olvasom.
2019. máj. 28. 13:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy nehéz lehet erre a kérdésre válaszolni ha érzelmileg szétesett vagy kőszívű valaki.
2019. máj. 28. 13:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt meg mindig az derül ki hogy többnyire ilyenek adnak másoknak tanácsokat. De logikus mert akik épek mentálisan és érzelmileg azok pont nem foglalkoznak mások problémáival.
2019. máj. 28. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem szokta írni a párom magától, de ettől ugyanúgy szeret. Szoktunk beszélni telefonon, messengeren, azért ez nem olyan mintha hetekig/hónapokig nem tudnánk egymásról semmit.
2019. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!