Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy beszéltük meg, hogy ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy beszéltük meg, hogy ma keressük egymást és nem keresett, akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés

A barátommal úgy beszéltük meg, hogy ma délután randizunk. Mondtam neki, hogy pontosítsunk ma délelőtt, mert úgy tudjuk mindketten, hogy hogy érünk rá. Erre azóta se keresett. Tudom, kereshetném én is, de már mindjárt dél és kicsit kiábrándító, hogy eszébe se jutok. Együtt vagyunk, de ez még az eleje a kapcsolatnak és nem fogok utáni futni, ha nem akar látni.

20l



2019. máj. 30. 11:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Megbeszélted vele, hogy keresitek egymást. Ő valamiért nem keres, te sem keresed de folyamatosan agyalsz rajta. Szerintem egyszerűbb ráírnod.
2019. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

Le leszek pontozva, de veled értek egyet kérdező. Mivel te ajánlottad fel a pontosítást, ezért a következő lépés az övé, és ha nem jutsz az eszébe, az nagyon gáz. (Ebben a fázisban még visszafele kellene számolni a másodperceket, hogy végre mikor fogok találkozni a barátnőmmel.) Megértelek, velem is volt már így, kegyetlen érzés. (Szóval nem azért mondom ezt, mert te vagy a lány és azért kellene most neki lépnie, mert ő a fiú, hanem mert te tetted meg az előző lépést.)


24/F

2019. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
12# Lehet a sràc is dolgozik,és nem otthon veri magânak.És lehet komolyabb munkája van,tehát elfoglaltabb annál,mint hogy kivel menjen le gyrost enni.
2019. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem se jött be soha ez a nagy egyenjogúsdi, a "te is keresheted" témában. Általában ilyenkor azzal végződött, hogy házhoz mentem a lófaxért.

Kérdező, ne keresd, majd keres Téged, ha akar.

(N25)

2019. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó látni,hogy nem csak én gondolom úgy, mint kérdező, ugyanakkor lehangoló az ilyen kommentek lepontozása. Ennyi nő van, akinek még ez nem esett le,és fáj az igazság?
2019. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!