Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel ha eleted szerelmev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel ha eleted szerelmevel akkor talalkoznal amikor mar hazas vagy es gyerekeid is vannak?

Figyelt kérdés

1. felrugnad erte a hazassagod

2. viszonyt kezdenel

3. probalnad kizarni az eletedbol az illetot

4. mas..


Letezhet-e helyes megoldas egy ilyen helyzetben? Illetve ha elengeded ezt a szemelyt tul fogod tudni-e tenni magad ezen valaha..


2019. máj. 30. 14:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
13%
Ugyanez a cipő....Egyenlőre nem tudok kiszállni anyagiak miatt,úgyhogy addig titkos találkák,de ha te ki tudsz akkor lépj!
2019. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
13%

Amit most.


A szeretőmmé tenném.

2019. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, szüleidnek milyen a kapcsolata?

Ahhoz, hogy egy kapcsolat évtizedeken át működjön, azt mind a két félnek napi szinten ápolni kell.

De a te mentalitásoddal miért vállalták gyereket? Honnan vagy abban biztos, hogy 5 év múlva nem fog h..lyére venni és meglopni?

2019. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Neki is Te vagy élete szerelme?
2019. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%
Kezdjük ott, hogy nem mentem volna hozzá olyanhoz, aki nem életem szerelme és főleg nem csináltatom fel magam vele. De van sok hülye ember, nyugi, nem vagy egyedül.
2019. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
én felrugtam a házasságom! és nagyon boldogok vagyunk!
2019. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%

"Es megis honnan tudhatna az ember 20 evesen hogy majd 10-20 ev mulva talalkozik valakivel"


És azt honnan tudod, hogy 10 áév múlva jön az igazi életed szerelme?

Azonkívül honnan tudod, hogy ő az? Annyira nem ismered. Nem is merheted, ha férjed, gyerekeid vannak, mert nem lehet annyi közös élményetek, átélt dolgok.


Az élet szerelme inkább csak egy aktuális fellángolás.

2019. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%

Jajj, mennyi megmondó kapitány... :) Tökéletes élettel, és tökéletes párválasztással... :) Ma is jó lett a délutánom, köszi nektek. :))


Nos, kedves Kérdező, én nem tudom mit tennék. Annyi bizonyos, h ha képbe kerül egy harmadik személy - akár házasságban, akár "csak" párkapcsolatban -, akkor ott a meglévő kapcsolattal vmi baj van. Én ezen az oldalon kezdeném megkeresni a válaszokat. Miért, történhetett, ill. valóban életem szerelme kopogtatott be az ajtómon?

Szóval, alapos ön és párkapcsolati vizsgálatot folytatnék. Utána a megkapott válaszokkal folytatnám a további lépéseket. Vagy megjavítani a meglévő kapcsolatom, vagy teljes szívemmel/eszemmel az újat választani.

Csak ez a kettő választás van. A többi opció csak mismásolás. Mindig az egyenes út a rövidebb (és célravezetőbb...).

2019. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a garancia, hogy én is a másik fél élete szerelme lennék?
2019. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem írta, hogy ő a nő.
2019. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!