Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket a magamutogatás?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mennyire zavaró, ha valaki alulöltözve tesz fel képeket magáról (face,insta)lehet fürdőruhás stb. Vagy akár más módon, gyakran felesleges dolgokat oszt meg magáról (reggeli,ebéd,boldog, mérges stb). Mindkét oldal véleménye érdekel. Esetleg van hogy valaki tetszik, de ez miatt nem jönnétek össze vele?
2019. máj. 31. 15:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha zavar akkor miért nézed, vagy miért követed?
2019. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán szánalmasnak tartom, nem igazán foglalkozom ezekkel. Azokat, akiknek zavartak a mindennapos "mostvoltamwc-n" színvonalú megosztásaik, már rég töröltem az ismerőseim közül.
2019. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Konkrétan azért kérdezem, mert van egy csaj aki nagyon tetszik, ez kölcsönös. Viszont van fent róla 15 kép amin tangában pucsít és ez engem rohadtul zavar. Am 26F
2019. máj. 31. 15:50
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező maga tulajdonságait írta le, hát elégé elárulja a személyiségét és a csinos pofija sem érdekel.
2019. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor az a csaj valószínűleg a jó pasik számára egy könnyen kapható kaland
2019. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Na igen, ettől félek. Nagyon jól is néz ki. Sokan folyatják is a nyálukat a kommentekben. A barátnői szerint nem olyan, de nekik nem tudom mennyire hihetek.
2019. máj. 31. 15:53
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan akkor nem lenne tele bikinis képekkel. Ezek a lányok normális kapcsolatra képtelenek (tapasztalat) Dugásra jók másra nem.
2019. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként azt mondom, hogy a helyedben nem venném komolyan ezt a lányt. Ha nem lenne "olyan", akkor nem pucsítana tangában közösségi oldalon. A barátnői meg nyilván neki falaznak, ugye nem gondoltad komolyan, hogy elárulnák neked?
2019. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok...csak tényleg a legszebb nő akit valaha láttam és így sajnálom, ha valóban ilyen. Esélytelen hogy rosszul nevelték és így kompenzál? Vagy valami? Vagy engedjem el a dolgot, ne reménykedjek semmi jóban? Pont annyi követője van amennyi embert tuti nem is ismer. Attól félek hogy én lennék a sok szórakozás után a szerencsétlen gyökér aki mellett megáll. Nem kell félreérteni, nincs bajom magammal. Magas vagyok, edzek, diplomám van stb, viszont ennek ellenére soha nem nagypofájúskodtam, meg nem mutogattam magam a neten. Szégyellnék "kondis képet" feltenni, vagy bármilyen primitív dologgal pózolni a neten. Igazából ilyen nővel sosem álltam volna szóba, csak ő tényleg ilyen "tejóisten módon" gyönyörű.
2019. máj. 31. 16:05
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
De ha ilyen jó nő, akkor dugd meg azt annyi, de ne addógj megteszi majd akkor más helyetted
2019. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!