Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra lennék csak kíváncsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra lennék csak kíváncsi, hogy randiznátok-e innen valakivel?

Figyelt kérdés
Mármint elkezdtek beszélgetni, megismeritek egymást és lehetne-e randi? Vagy totál kizárt? Lehetséges itt párt találni?
2019. jún. 2. 22:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
Igen, mivel itt minden pasi több diplomás, nyelveket beszélő, havi 1 milliót kereső, csődör! :)))
2019. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Ja egyébként egyszer ismerkedtem innem valakivel még úgy 3-4 éve, na hát megfogadtam hogy az volt az utolsó, és ezt az oldalt nem keverem a magánélettel. Külsőre nem volt olyan gáz a gyerek, mint ő azt magáról hitte, hiába mondtam neki. Aztán kb. abból állt a randi, hogy azon sírt hogy ő milyen szerencsétlen, egy lánynak se kell, mert mindnek csak a pénzes macsók kellenek. Na hát ennyi elég is volt belőle, mikor mondtam hogy én nem akarom folytatni, fenyegetőzött hogy öngyilkos lesz és én leszek a hibás miatta. Nagyon rosszul esett, 18-19 évesen ezt nem is tudtam kezelni, szó szerint napokig sz_r kedvem volt miatta. Nagyon remélem mára összekapta magát és sikerült egy lányt is találnia aki önt egy kis önbizalmat belé..
2019. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%

Saját tapasztalatot írtam, ezen mit lehet egyből lepontozni? Vagy aki szerint normális volt a fiú viselkedése, az elég szomorú. Sehova nem lehet normálisan a kérdésre válaszolni.

9-es voltam.

2019. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Beszéltem már olyan nővel itt, akivel randiztam volna. :)
2019. jún. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

#11 sírok, nagyon komoly volt.

Én is egy pasi vagyok, de sajnos nem ilyen :D

2019. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Én már randiztam, volt innen egy villámkapcsolatom. 1,5 hétig voltunk együtt, utána szétmentünk. De legalább szex volt.
2019. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ki kicsoda tehát:) Beszélgetni meg nem szoktam itt.

Nagy ritkán rám ír egy egy frusztrált csávó (bár nem vagyok nő) és elkezdi nekem mondani hogy a nőknek de könnyű salala vagy épp nőnek gondol és venne ezt meg azt.

Párt találni bőven lehetséges, nem egy emberrel beszéltem anno akinek innen lett kapcsolata.

Találkozni esetleg elmennék ha meglenne az alap, de randira elsőre biztos nem, mert a személyes jelenlét sokat változtat az összképen sértődést pedig nem akarok.

2019. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 LazyJones ***** válasza:
55%
Volt már innen randim is, kapcsolatom is, szóval ha úgy alakulna, ja, miért is ne?
2019. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy levelezőtársam van gyk-ről. Már nem itt levelezünk. Messze lakunk egymástól, így talit nem is terveztünk és bár egész régóta beszélünk nem tudjuk a másik vezetéknevét, kilétét, csak pár alap infót, én még sosem láttam, csak a hangját hallottam. Neki megadtam a számomat, szerencsére nem valami pszichopata :D korábban szívesen leveleztem, de érződött a nyomulás és a kétségbe esés a partnereimen, ez pedig nem jött be. Sajna mindenkitől túl messze is laktam.


19L

2019. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 9/19

Na igen , itt is látszik , hogy 90 % kisebbségi komplexusban szenved , amit nem feltétlenül kell egy ismerkedésnél a másik arcába nyomni okvetlenül.

2019. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!