Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fő kapcsolat mellett, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fő kapcsolat mellett, még valaki? Éreztétek már ennek a vágyát? Kortól és nemtől függetlenül.

Figyelt kérdés

Kiindulás, hogy én sem adhatok meg mindent a páromnak, és ő sem adhat meg mindent nekem. (értsétek helyesen).


S így hiába nagyon jó a kapcsolatod, örömteli, változatos és boldogan kiegyensúlyozott....


hiába vagy teljesen bizonyos abban, hogy a pároddal akarod leélni az életedet, még is vágyakozol egy "titkos" kapcsolatra.


Nem feltétlenül szexuális társra gondolok, bár nem kizáró ok :)


Egy "titkos társ", akivel a társadalmi elvárásoktól függetlenül, szabadon megbeszélhetsz mindent.


2018. márc. 9. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha. A párom teljesen elég mindenre (értsd helyesen), számomra nem kell senki mellé.
2018. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Akinek ilyen az eszébe jut, az nem boldog a párkapcsolatában.

Kár áltatni magad, kérdező, ha valóban boldog lennél, akkor örülnél a párodnak és nem kellene más neked.


Álszent vagy.


Soha nem jutott eszembe, hogy más pasi kelljen nekem a páromon kívül.

2018. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon sok ilyen van, csak itt ezen az oldalon is.

Most is beszélgetek teljesen ismeretlennel, aki talán előbb köszön nekem reggel, mint a párjának.

2018. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mindent meg tudunk egymasnak adni a parommal, ami csak kellhet, szexualis ertelemben es egyeb ertelemben is. Azert a parom az illeto, mert pont hogy nem kell elotte tarsadalmi elvarasokhoz igazodnom, es akarmilyen temat, furcsasagot, barmit meg tudunk beszelni.
2018. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tudod, olyan személyre gondolok, akivel örömmel kiülsz néha a teraszra, kértek valamit, és egy jó beszélgetés során teljesen őszintén tudtok beszélgetni egymással.


1. válaszolónak: Örömmel olvastam, hogy rendben vannak a dolgaid :)


2. válaszolónak:

Álszent szó jelentése: 1. Képmutató (személy), aki magát, cselekedeteit jobbnak, kiválóbbnak tünteti fel másnál, és nincs tisztában saját jellemével, hibáival.


Én eléggé tisztában vagyok a hibáimmal. Ha kérnéd, egy jó hosszú felsorolás kerülne ide :)


De, úgy vagyok, mint a járni tanuló kisbaba:


.... Aki attól még, hogy kőrbe nézve azt látja, a többieknek nagyon jól megy ez a járás dolog, ő pedig folyton a földre huppan, még is újra és újra nekivág ennek a járás dolognak :)

2018. márc. 9. 12:03
 6/14 anonim ***** válasza:

Bennem néha felmerül, hogy szívesen lennék egy olyan ember szeretője, aki sokat kockáztat ezzel, például komoly, befolyásos pozícióban van, családos, stb, és senki nem gondolná róla.


Ez inkább csak amolyan perverzió, gyakorlatilag semmi esélyt nem látok rá, hogy önszántamból belemenjek. A fantáziámat külön tudom kezelni a valóságtól.

2018. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"De, úgy vagyok, mint a járni tanuló kisbaba:


.... Aki attól még, hogy kőrbe nézve azt látja, a többieknek nagyon jól megy ez a járás dolog, ő pedig folyton a földre huppan, még is újra és újra nekivág ennek a járás dolognak :)"


Jaj, de cukimuki szöveget írtál ide, mindjárt hozom is a papír zsebkendőmet.


Amiről te itt szövegelsz, az a szeretősdi státusz.

Egy normálisan működő harmonikus kapcsolatban NINCS harmadik fél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2018. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

"Egy "titkos társ", akivel a társadalmi elvárásoktól függetlenül, szabadon megbeszélhetsz mindent."


Nem értem, ehhez minek titkos társ? Ezt a párommal, de basszus, még a barátaimmal is meg tudom tenni bármikor.

2018. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nocsak, egyre több a tökéletes kapcsolat :)


Örizzétek és dolgozzatok rajta hogy így is maradjon. :)

2018. márc. 9. 15:01
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Nos, én is megtudom tenni a párommal, de igen... nekem is hiányzik olykor még egy kerék. Nem szexuális értelemben, inkább csak amolyan igazi jóbaráti értelemben, akivel kitudom beszélni az ügyes bajos gondjainkat, ő is velem, az övéit, megértjük egymást és még akár jól be is tintázunk bár üveg bor mellett... :D

Régen rengeteg srác haverom, barátom volt és nagyon hiányoznak ezek az idők, viszont ezt külön választanám. Nem tartom sem fizikális, sem érzelmi megcsalásnak. Van egy nagyon jó barátnőm, de még vele sem olyan őszinte a kapcsolatom, mint a régi barátokkal volt. Sajnos a társadalmi nyomás és a párok abba irányítottak minket, hogy ez nem normális és meg kell szüntetni, tehát mégcsak titkos üzemben sem maradt mindez fenn....

2018. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!