Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez nálatok mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem egy lányt hogy hogy nézek ki szerinte, és mondta hogy nem rosszul, aztán mondtam neki hogy tehát akkor nem vagyok "helyes pasi" erre azt mondta hogy de az vagyok.

Most nem értem, hogy komolyan így gondolja vagy csak nem volt őszinte?


2010. júl. 8. 00:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hallod nincs nagyobb gondod? xD

Anyum is azt mondja h helyes vagyok, nemezen fog múlni egy kapcsolat, vagy egy leendő kapcsolat.

2010. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Szerintem se foglalkozz ilyenekkel.

Valakinek bejössz, valakinek nem, ez így normális.

Azzal törődj, hogy jól érezd magad a bőrödben, és akkor sok lány fog helyesnek gondolni... tudod, a kisugárzás!

2010. júl. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hát mit jelentene ugyan,azt h helyes vagy szerinte,hiszen mondta
2010. júl. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Magamnak nem tetszem.Abból ítélem meg magam amit mások mondanak rólam, ezért is fontos a lány véleménye.
2010. júl. 8. 00:53
 5/19 anonim ***** válasza:
jaaj velem is volt ien de hidd el sz@rt sem ér lehet csak aért mondta mert nem akart mgbántani de ha szeret egy lány akk biztosan komolyab jeleket fog adni.
2010. júl. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Engem egy lány sem szeret:(
2010. júl. 8. 00:57
 7/19 anonim ***** válasza:

az utcsó vok

nem kell ezen rágódni ha tetszel valakinek biztos máshogy jegyzi majd meg pl hu de jó pasi -hu de helyes...stb

de figyelj csak te tudod mien hangsúlyban mondta mert az is számít ám

2010. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hidd el ez azélet velem is ezvan tulreagálom majd pofára esek
2010. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

NEKEM TETSZEL, ÉDES


18/F

2010. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A napokban több száz lánnyal beszéltem chaten és msn-en, de sikertelenül, élőben is próbálkozok, de ott kevesebbszer jóval, nem akarom elhinni hogy nem sikerül barátnőt találnom, és nem is értem miért.
2010. júl. 8. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!