Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok akik szépnek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik szépnek tartjátok magatokat titeket milyen gyakran mernek leszólítani a fiúk?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondolok mikor építőmunkások utánatok fütyülnek hanem arra amikor normálisan jön oda hozzátok valaki.És ha már itt járunk nektek mi jönne be a legjobban?

2019. jún. 8. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Igaz fiu vagyok de szoktak mesélni a női ismerőseim/rokonaim

A facen van ilyen sok a valóságban viszont sokkal kevesebb persze csak a facebook hoz képest! De élőben is vannak nyomik...

De ugy gondolom egy határozott szép bemutatkozás semmikep sem okoz negativ hatást utána meg az udvarlas van hatra ami nem ossze tévesztendő a felszedéssel ebből viszont van tapasztalatom 😂

2019. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Kétszer szólítottak le összesen, de mindig olvasok és zenét hallgatok, van párom és nem akarok ismerkedni, sem semmilyen kommunikációba belekeveredni. Az egyik, aki leszólított, miután normálisan visszautasítottam, hisztériukusan követelte hogy bizonyítsam be, hogy van pasim és nem csak lerázni akarom. Látom, milyen elborult emberek vannak itt is a gykn, semmi kedvem hozzá, hogy ilyenek leszólítsanak, ezért igyekszem nem lehetőséget adni rá.
2019. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem állítanám, hogy annyira szép vagyok, de elégedett vagyok magammal. Szinte napi szinten portolok. Főleg sportolás közben szoktak megszólítani olyanok, akik szintén sportolnak. Ezen kívül még olyan helyeken, ahol van közös téma (koncert, kiállítás megnyitó, hogy csak az utóbbiakat említsem) Férjnél vagyok, szóval az ismerkedős részt rövidre szoktam zárni, de szívesen beszélgetek, ha érdekes emberrel találkozom.

Ha udvariasan jön oda hozzám valaki, van közös témánk, nem csak úgy leszólít, mert csajozni akar, nem szoktam rossz néven venni.

2019. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
Egy valóban szép lányt naponta leszólítanak. Egy kifejezetten csúnya lányt is minimum havonta egyszer-kétszer. Persze aki nem néz ki elég jól, azt ők nem veszik számításba.
2019. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha italozó helyen találsz nőt, azt le lehet szólítani , na ha az azt mondja van barátja, akkor tényleg kamuzik.
2019. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt most nem az internetről és nem is éjszakai bulikról szól a kérdés. Hanem nappal. Utcán, boltban, buszon, stb-stb nyilvános helyeken.


Na ez nagyon ritka.

2019. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Nem tudod merre van a józan eszem?

Szia! Merre mész, nem zavar ha elkísérlek egy darabon?

Szia! Mit csinálsz ma este?

Szia! Mit csinálsz holnap este?

Szia! A barátod hogy-hogy ilyen szép lányt egyedül kienged az utcára? Tényleg, van barátod?

Szia! Hasonlítasz a hugomra, ő is lány.

Szia! Kár hogy nem ismerlek, de szívesen megismernélek.

Szia! stb stb stb

Szívesen

2019. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
4# Neked fogalmad nincs erről.Csùnya lányt is havonta egyszer.Haha.Hol élsz Te?A holdon?
2019. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem utcán még sose szólítottak le szerintem. Ennek ellenére facebook-on napi szinten több jelölést kapok és szinte minden nap rám írogatnak. Úgy tűnik már félős kisfiúba átmentek a pasik akik csak a neten próbálkoznak.
2019. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
#8 Igaz, eléggé alábecsültem, többször is havonta.
2019. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!