Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 24 évesen nem volt párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 évesen nem volt párkapcsolatom, az az én hibám?

Figyelt kérdés
Iskolában sok csajnak bejöttem de én mindig csendes visszahúzódó voltam azóta nincs is lehetőség...

2019. jún. 8. 17:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

Szánalmas puhap..cs vagy.

B+, ne a kifogásokat keresd már. Te mit teszel azért, hogy legyen valakid?

Talán a csaj szólítson le téged és hívjon el randizni?

2019. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ne keress kifogást! Ha a megfelelő csajra megfelelő körülmények között megfelelő pillanatban és persze megfelelő időjárási viszonyokra vársz akkor lehet, hogy még 80 évesen is várni fogsz!

Bár igazad van tenni kell érte a csajnak is, de ha valaki tetszik akkor neked kell kezdeményezni! Hogy miért? Mert lehet, hogy te is bejössz neki, de ő se mer és akkor, hova jutunk? Sehova!

2019. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Valahogy éreztem hogy a gyk népe csak kötekedni fog de jó nektek 15 éves korotok óta jut p*ci
2019. jún. 8. 17:33
 14/22 anonim ***** válasza:
69%

A te hibád, nem a körülményeké.

Az élet nem egy színház, ahol minden tökéletesen megvan tervezve, neked pedig csak fel kell mondanod pár sort.

2019. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Jó de még mindig nem kaptam választ hogy miért
2019. jún. 8. 17:44
 16/22 anonim ***** válasza:
Honnan kéne tudnunk? Semmit se tudunk rólad, így elég nehéz bármi érdemlegeset írni.
2019. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ennyi csendes visszahúzódó vagyok gyárban dolgozom
2019. jún. 8. 17:56
 18/22 anonim ***** válasza:
88%

Igen,a te hibád.Te irányítod a saját életedet.


Tudom,ellened volt a genetika,szar volt a csillagok állása,a nőknek lehetetlen igényeik vannak,meg különben is a sors/karma/isten így akarta,a körülmények se megfelelőek,gender/feminizmus,Soros/Brüsszel,fogyasztói társadalom,+ami még hirtelenjében eszedbe jut,nem kívánt rész törlendő.

A lényeg az,hogy MINDENKI(is)hibás,csak te nem.Elég kimerítő választ adtam?(Ha igen,pontozzatok le.)

2019. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem te írod az incel-blogot? :O


Aterzem, nekem 17 evesen volt egy, aztán fél evig bírtam. Azota sem volt kapcsolatom, pedig lassan 23 vagyok. Na bumm.


Diplomát remélem ugyanugy kapok ahogy kenyeret meg tejet is.


Válaszolva: attól függ. Ennyi infó kevés sajnos, de amint látom valakinek ez is elég hogy megítéljen.

2019. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát viszonylag jól nézek ki
2019. jún. 8. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!