Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évesen jelenthet problémát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen jelenthet problémát, hogy ez az első párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátnőmmel 10 hónapja ismerjük egymást, ebből 7 hónapja alkotunk egy párt. Mindketten 25 évesek voltunk, amikor megismertük egymást, nekem ez az első kapcsolatom, korábban soha nem volt barátnőm, neki ennyi idős korára én vagyok a negyedik, három kapcsolata volt korábban, a leghosszabb szűk két évet tartott. Szeretjük egymást, jól kijövünk, nem vitázunk. Az érdekelne, hogy tapasztalatotok szerint a későbbiekben kiütközhet az, hogy nekem ő az első (mindenféle szempontból ...), neki viszont már van múltja ... Okozhaz ez bármiben is feszültséget esetleg az idő múlásával, új helyzetek megjelenésével ? Állítás szerint a korábbi kapcsolataiban nem kapott ilyen sokat bő fél év alatt és úgy érzi megtalálta azt s valakit, akivel össze szeretné kötni majd az életet. Én is boldog vagyok vele, de én mindent most tanulok 25-26 éves korom ellenére ...

2018. nov. 20. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kattogj ezen, ha ennyi ideje együtt vagytok.
2018. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudni. Nem biztos, hogy nem leszel kivancsi 2

1-2-3 ev mulva, hogy milyen lhet massal. Persze nem kell, hogy egyforma szexualis tapasztalattal rendelkezzen mindket fel (nekem 5 ferfi volt az eletemben a ferjem elott, neki 30...), de azert igy szerintem tul "nyers".

2018. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen problémám az első barátnőmnél (25 körül voltam én is).
2018. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne kattogj ezen.

Szerintem irreleváns egy kapcsolatban, hogy mással voltál-e meg mennyit... ha voltál is, az úgyis egy másik emberrel volt... Nekem legalábbis nem volt könnyebb soha kijönni a párommal csak azért, mert előtte volt más párom, aki tök más személyiség, teljesen mást tapasztaltam vele.

Minden kapcsolat egy jóóó nagy adag tanulással jár együtt, nem csak akkor, ha az első. :)

Gondolj bele, sok ember saját magát se ismeri teljesen, több évtized után se. Nyilván egy másik emberi lényt - akinek nem látsz bele a fejébe - még bonyolultabb megismerni. Ez teljesen természetes.

2018. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, hogy érted azt, hogy már ennyi ideje ? Tehát már soknak számít ez a majdnem egy év ahhoz, hogy ilyeneken rágódjak vagy még kevés ?
2018. nov. 20. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül fog kiütközni, de lehetnek olyan szituációk, amikor igen. Az ember akárhány éves is, egészen másként áll hozzá a legelső kapcsolatához, mint a harmadik-negyedikhez szerintem. A barátnőd már nyilván sokkal jobban tudja, mire van szüksége hosszú távon egy kapcsolatban, a szexben is, megtapasztalt olyan helyzeteket, amik a kapcsolatai végét jelentették, vagy amiket ő nem jól kezelt anno és ezekből tudott tanulni. Egyáltalán jobban tudja, hogy hogy működik a másik nem. De szerintem is felesleges ezen paráznod, ha eddig nem volt hasonló gondotok. Volt már rá példa a világtörténelemben, hogy valakinek az első kapcsolata lett az utolsó is. :)
2018. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi észrevételeket!
2018. nov. 20. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:
nincs sok jelentősége. ha sok kapcsolatod volt, jobban tudsz védekezni meg hamarabb felismered a hülyéket, kb ennyi előnye van.
2018. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első barátnő után tud a legjobban fájni a pofára esés . Majd ha ott tartasz , hogy szakít veled egyszer.. akkor úgy érzed a világ össze omlik téged meg a föld alá rugdostak. Persze most még élvezd a boldogságot , nem kell temetni azt ami még odébb van . :)
2018. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!