Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen ciki ha még szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen ciki ha még szűz vagy?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 15:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
7%
16
2019. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
12%
Nőknek nem ciki csak a pasikat orditják le..
2019. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
2%
Pasiknak mindig ciki, már általános iskolában is azt kamuzza mindenki hogy nem az.
2019. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
73%

30

De nem vagy köteles senkinek beszámolni a nemi életedröl, vagy annak hiányáról

2019. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
87%
Sosem ciki. Mindegy a nemed. Fűvel - fával lefeküdni vagy mások véleményére adni - na az a ciki.
2019. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
84%
80 felett már azért elgondolkodnék az illető helyében, addig szerintem nem gond
2019. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%

Csak laza intervallumok vannak...


Nőknél még 18 felett is "érték"... de egyre nyomasztóbb kezd nekik is lenni, 25-ig. Még ha a férfiak megvesznek a szűz nőkért, akkor is. 25 felett igen komoly pszichikai problémákat okoz a nőknél is, mikor kezd pittyegni a Facebook, meg az Instagramm a barátnők esküvőiről meg babaképeiről.


Férfiaknál 18-20 éves korig nagyrészt gyerekesek és a szájuk nagy. Sokak szűzek még...

20 felett mondanám egyre nyomasztóbbnak, 25 éves korig egyre inkább meghiúsítja az ismerkedést, egyre nyomasztóbb, mert a férfiak becsületbeli ügyként fogják fel. A nők meg gyakran "vészvillogóként" értelmezik, hogy ezzel az aggszűz fiúval nincs minden rendben.


Ez egy összetett kérdés, nincs egyértelműen egy adott kor. Ha tudod férfiként magabiztosan vállalni, akkor totál nem gond... de ha 24 évesen felrobbannak az artériák a homloklebenyedben ha hozzádér egy lény, annyira rettegsz a szüzességtől... akkor sürgősen kell változtatni, mert hatalmas pszichikai károkat fog okozni. Gyakran mentálisan sérült 30-40 éves tökfőzelékfoltos melegítős, otthon lakó aggszűz gyernőtt élet lesz a vége.

2019. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
68%

30 éves nőként, úgy, hogy van mögöttem pár kapcsolat, nyilván meglepne, ha ismerkedés közben egy hozzám hasonló korú férfiról kiderülne, hogy még szűz...

Nem mondanám, hogy emiatt faképnél hagynám, de azért felvetne pár kérdést! Ha jól nez ki, hogyhogy még az? Nem járt még soha senkivel? Ennyi idős, és még nem volt barátnője?! De hát tök jól néz ki, akkor miért?! Defektes? Extra kicsi van neki és fél belekezdeni a dolgokba? Vagy mi a répa van itt?!

Szóvaaaaal...szerintem, ha van egy kis esze, akkor nem harangozza be előre egy férfi, hogy ő még szűz...max elmondja később!

Hangsúlyoznám, engem nem a szüzesség ténye zavarna a 30-as korosztálynál, hanem az, hogy akkor zéró tapasztalata van egy párkapcsolatban, aminek a megtanítására marhára nem vágynék! Megtanultam én is, tanítottam is már, de ennyi idősen már ne legyek tanítónéni ( és nem az ágyban, hanem mondjuk az együttélésben!)

2019. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem a szüzesség a ciki,azért tartják cikinek,mert tapasztalatlanságról árulkodik,hogy valaki nem tud érvésenyülni a párkapcsolatban. Valójában emiatt ítélik el a legtöbben.
2019. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
66%

8 - együttélésben mit tudnál tanítani ha eddig az összes kapcsolatod zátonyra futott? Miért érték az ha valakinek sok kapcsolata volt mondjuk azzal szemben ha te lennél neki az egyetlen és az igazi?

Egyszerűen arról van szó tényleg hogy mindenki saját magához hasonló társat keres és nem tudja értelmezni hogy a másik fél nem úgy viszonyul a társkereséshez és emberi kapcsolatokhoz ahogy ő maga.

Van aki nem dobja el a partnereit hanem tényleg egy életre keres társat és arra semmi garancia nincs hogy 30 éves koráig meg is találja.

2019. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!