Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen ciki ha még szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen ciki ha még szűz vagy?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 15:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
49%

#10, A legtöbb felnőtt, 25 feletti nőnél már az is "warning sign", ha nem volt még hosszabb kapcsolatod / nem éltél együtt senkivel. Valóban, itt már férfit, férjet, apát keresnek, nem egy tanítgatni való kissrácot.

Elég ijesztő tud lenni amúgy. Kb hasonlít egy állásinterjúra egy randi mostanában.

Nagyon össze kell szednie magát fejben az embernek, hogy mit szabad elmondani :D


...Nem ám hogy a szüzesség :D

2019. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
93%

11 - A többségnél ez pontosan így van ahogy leírtad. Én mondjuk eleve el sem megyek ilyen randikra ahol látom előre hogy vizsgáztatni akarnak. Talán pont ezért leszek még 30 évesen is szűz :D

De olyan kapcsolatra meg nem vágyom egyáltalán amiben kicsit is meg kell játszanom magam.

2019. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
91%

Ja és hogyan tudod előre, hogy interjú lesz-e vagy sem?


Másrészt vannak praktikák, amikkel egy rutinos lány pillanatok alatt szétszedi a magánéleted. Észnél kell lenni nagyon.


Megjátszani nem is kell magát az embernek, soha... de azért van egy-két szabály a "szelektív igazmondásról". Főleg az elején. El kell érni, hogy belédhabarodjon a lány. Ez a könnyebbik része... megtartani, na az teljesen más.


Ehhez gyakorlat kell persze...és azt is észben kell tartani, hogy a lányok 99%-a, de inkább száz is... úgy is a jobb pofikáját fogja mutatni az első 1 hónapban.


Ez így működik.

2019. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
44%
Fiúként/férfiként olyan 17-18 éves kortól. Lányként/nőként sosem ciki, legfeljebb egy kicsit furcsa idősebb korban.
2019. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
93%

Van mikor már a randi előtt tesztelnek, annyira én is észnél vagyok hogy észrevegyem. :D


Abban nincs köztünk vita hogy 100 százalékos őszinteséggel még senki nem tudott becsajozni, éppen ezért aki nem tudja vagy nem akarja eladni magát azzal hogy belemegy a megszokott és kölcsönösen el is várt játszmázgatásokba, annak már az ismerkedési fázisban is nehéz dolga van.


Végülis a szexben sem maga az aktus a nehéz hiszen mindenki képes rá, sokkal nehezebb eljutni a szexig egy lánnyal. Tehát a szüzesség téyében is főleg ez kelt elutasítást hogy defektesnek néznek amiért erre eddig nem voltál képes. Eközben sokan vannak akiknek a szex nem az első számú prioritás az életükben ezért aztán nem mennek bele bárkivel a játszmázgatós ismerkedésbe, de ettől függetlenül még alkalmas lehet valaki komoly kapcsolatra simán.

2019. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
47%

Igen, ezzel egyetértek. Alapból a szüzesség semmit se jelent.


Akinek van egy kis intelligenciája, az azért rájön a csínjára bínjára pár alkalom után. Ehhez persze lazának kell lenni... nekem muszáj volt innom az első előtt. Sőt együtt boroztunk a lánnyal. Egyébként kockáztattam és nem mondtam el a szüzességet... eleve nagyon tapasztalt lány volt. Ez mindig kockázatos, simán be is éghettem volna, mert én is bőven 20 felett voltam már.


Utólag ha visszamehetnék az időben, az első adandó alkalommal ráállok a dologra, és minél előbb elvesztem 18-19 évesen. Akár még prostival is komolyan. Tök mindegy, csak szabaduljon meg az ember ettől a sárgacsillagtól a kabátján.

2019. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
44%

Ja és a szüzesség csak egy tünet. Maga a kapcsolatszüzesség amitől menekülnek a nők. Azt nehezebb kimagyarázni, hogy mi történt évtizedekig. Egyáltalán nem érdekeltek a nők? Most meg hirtelen igen?

Vagy undorodsz a kapcsolatoktól?


Esetleg rengeteget próbálkoztál, de mindenki elküldött?


Tipikus gondolatok egy nő fejében ilyenkor. Nehéz erre jó választ adni.

2019. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Onnantól az lett volna a sárga csillag hogy prostival veszítetted el, hiszen az is a többség szemében elítélendő.

Ezért sem feltétlenül kell a megfelelésre törekedni mert bármit csinálsz úgyis lesz valaki akinek nem fog tetszeni. Jobb ha tisztában van az ember a saját igényeivel és az alapján cselekszik.


A kapcsolatszüzességről leírtam a 10-es válaszban a véleményem.

Például ha felvetődik ez a kérdés hogy eddig egyáltalán nem érdekeltek a nők, talán lehet hogy eddig nem találkoztam olyannal akinek igazán megfogott volna a személyisége vagy bármi, ez miért kell hogy kizáró ok legyen? Hát azért mert nem erre gondolnak elsősorban hanem hogy biztos nem kellettem senkinek előttük ezért már az ő szemében sem leszek vonzó, a kereslet-kínálat fontos a mai fogyasztói társadalomban :D

2019. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Hát én meg nem igénylem hogy embereket fogyasszak el, inkább keresem tovább azt az egyet aki majd úgy fogad el ahogy vagyok. Ha nem lesz ilyen akkor így jártam :D
2019. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Hát pedig néha muszáj önzőnek lenni praktikus okokból. Néha lazítani kell az elveken, mert különben csak a sültgalambot várja az ember. Ezt a szentimentális nagy Ő dolgot sürgősen el kell felejteni, mert nagyon tévútra viszi az embert. Azt akivel jól érzed magad, egyenrangúként, azt kell megtalálni... de ezen dolgozni kell. Magától nem megy. A szerencsét kovácsolni kell.


Főleg mert ha épp azt veszted el majd, aki tényleg fontos lenne a kapcsolat-szűz szorongások miatt. Velem ez megtörtént még régebben, és ezért haragszom magamra. Mai tapasztalatommal már simán tudnám azt a kapcsolatot megélni, szorongás nélkül. Az arcomat temetem a tenyerembe, olyan szánalmas módon szúrtam el az egészet.


Ez igazából csak kifogás, hogy én is azzal nyugtattam magamat, hogy biztos nem őt kerestem. Nem. Elba...sztam. Pont. Nincs kifogás.

2019. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!