Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne úgy önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne úgy önbizalmam ha átvertek, kihasználtak, és eldobtak? Hogyan lehetne önbizalmam ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Jártam egy férfival igaz csak hónapokig. Most még jelentéktelenebbnek érzem magam, mint azelőtt hogy összejöttem volna vele.
2019. jún. 9. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod azt, hogy mások alapján kell magad megítélned? Nem lettél ettől kevesebb, hogy kihasznált valaki és átvert.
2019. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kellene, de mégis így gondolom.
2019. jún. 9. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Ismerős, csak nálam annyi van helyette, hogy nem nagyon tudok hinni senkinek/senkiben. Előtte is gyanakvó típus voltam, de azóta... Szörnyű.


Reméld, hogy elmúlik.

2019. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hónapokig? Biztos vagy benne, hogy kihasznált és eldobott?
2019. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert hitegetett különböző dolgokkal, amiket nem tartott be, és hazudott is nekem.
2019. jún. 9. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Te meg elhitted az a baj. Nem szabad. Mindig félig nyitott szemmel legyél.

2019. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Az hogy megígért valamit, még nem jelenti, hogy kihasznált. Mindenkinek joga van meggondolnia magát. Csak akkor vagy átverve, ha már akkor is tudta, hogy nem lesz belőle semmi, amikor mondta.
2019. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod akkor miért gondolod?


Ne légy ennyire butuska.

2019. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha mások véleménye alapján ítéled meg a saját értékedet, akkor soha a büdös életben nem lesz önbizalmad.

Nekem a listakészítés vált be: leírtam sorban, hogy mik azok a dolgok, amikben jó vagyok, amiket szeretek magamban.

Aztán ugyanígy leírtam azt is, amit nem szeretek. Aztán a negatív tulajdonságok között végignéztem, hogy mi az, amin lehet változtatni. Elkezdtem változtatni, így kihúzhattam a listáról. Amiken meg nem tudtam változtatni, azt egyszerűen csak tudomásul vettem.

És lám, jóval több pozitív tulajdonság szerepelt a papíron, mint negatív, úgyhogy elmondhatom, hogy összességében jó és értékes ember vagyok.

Függetlenül attól, hogy mások hogyan viselkednek velem, mit tesznek és mit gondolnak. Az az ő dolguk, és semmi köze ahhoz, hogy te ki vagy

2019. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!